Kitten heels — найтрендовіша модель взуття сезону

Які туфлі обирати та з чим носити

Обирати взуття на весну — справа не з легких, адже водночас варто звертати увагу на чимало аспектів. Зокрема, на зручність моделей, особливо якщо ми постійно перебуваємо на ногах, і, звісно ж, на стильність і легкість у поєднанні з іншими речами гардероба. Саме тому, врахувавши ці основні характеристики, світові дизайнери у весняно-літньому сезоні зробили ставку на взуття з плоскою підошвою або низькими підборами, представивши різноманітні пари лоферів, балеток і в’єтнамок. Однак сьогодні мова не про них. Ще одним варіантом взуття, без якого неможливо уявити гардероби найстильніших дівчат цієї пори, стали kitten heels, або моделі на мініатюрних підборах. 

За рейтингом онлайн-ритейлера Lyst, kitten heels від бренду Miu Miu потрапили до трійки найпопулярніших товарів кінця 2023 року, і лише після них у списку — кросівки Adidas та лофери Prada. Спочатку модниці тривалий час відмовлялися додавати до своїх образів такі туфлі через їхній дизайн, однак, як ми бачимо, все змінилося саме на користь цих моделей. Завдяки функціональності та незвичним за виглядом підборам взуття почали застосовувати як у повсякденних образах, коли необхідно весь час бігати у справах, так і у вечірніх, доповнюючи ними елегантні сукні чи строгі брючні костюми. 

Що вирізняє kitten heels від інших моделей туфель? Як ми вже сказали, це здебільшого тонкі кількасантиметрові підбори. Деякі з варіантів такого взуття мають також і ремінці, які підтримують ногу ззаду. Щодо передньої частини, то тут дизайнери презентували туфлі як із загостреним носком, так і з квадратним або заокругленим. Також ми помітили й чимало експериментів із кольорами та декором. Зокрема, Gucci показав kitten heels у трендовому в цьому сезоні вишневому відтінку з тонким ремінцем і логотипом на ньому, Erdem доповнив власні моделі об’ємними деталями зі стрічки, а Prada зробив акцент на незвичній формі підборів — у вигляді трикутника. 

Prada SS24

Ferragamo SS24

Erdem SS24

Erdem SS24

Gucci SS24

Michael Kors SS24

Серед модних поєднань з kitten heels, які нам продемонстрували фешн-інфлюенсерки, — переважно з класичними брючними костюмами або ж легкими мереживними варіантами, джинсами, бриджами, а також спідницями довжини міді та максі. 

@veneti.a

@sasha__fuks

@wemdyswan

@juliesfi

@lenafarl

@marinamartyniv


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали