Cаундтрек до фільму «Найкращі вихідні»: alyona alyona, Юлія Саніна, Артем Пивоваров та ONUKA презентували кліп на пісню «Твій день»

Саундпродюсером став Євген Філатов 

Юлія Саніна, alyona alyona, Артем Пивоваров та ONUKA презентували кліп на пісню «Твій день». Вони працювали над текстом синглу, а саундпродюсером проєкту став Євген Філатов. 

«Працювалося разом дуже круто, адже я всіх хлопців і дівчат знаю давно. Вони наші добрі знайомі, друзі, і люди, яких я дуже поважаю у нашому бізнесі. В цілому, з кожним із них рано чи пізно виникала думка зробити якусь колаборацію, і я щаслива, що вона у нас вийшла саме у роботі над таким масштабним і цікавим проєктом. Ми не тільки всі разом виконали цю пісню, ми її всі разом і написали, тобто це була співпраця від початку до кінця», — розповіла Юлія Саніна про колаборацію з іншими виконавцями.

Сингл вперше прозвучав влітку 2021 року на сцені фестивалю Atlas Weekend після виступу гурту The HARDKISS. Напередодні зйомок фінальної сцени комедії виконавці запросили своїх фанатів лишитися після концерту, аби ті першими почули фрагмент нової пісні.  

Режисером кліпу та фільму став Влад Климчук. Він передав настрій завдяки кольоровому світлу, яке змінювалося відповідно до партій кожного з виконавців. Так вони показали ідею фільму. 

Зауважимо, комедія «Найкращі Вихідні» насичена сучасною українською музикою. У фільмі також будуть хіти SunSay, Latexfauna, Wellboy, KALUSH та багатьох інших. В історіях героїв комедії можна буде почути літній поп, рок та гітарну лірику, хіп-хоп і техно, а також електропоп.  У фільмі зіграли такі актори: Дар`я Петрожицька, Еліас Райхерт, Йорг Бертхольд, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Аліна Чебан, Богдан Осадчук, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко та Валерій Морозов. Фільм буде в прокаті з 2 лютого 2022 року. 

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали