#ОМКФ2019

ИЗВЕСТНЫЕ БЛОГЕРЫ РАССКАЗЫВАЮТ, НА ЧТО ОНИ...

АГЕНТ 007: ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ЛИ ТЕМНОКОЖАЯ АКТРИСА...

КАК ПРОВЕСТИ ОТПУСК СО СВОИМ ПАРНЕМ И НЕ УБИТЬ...

РЕЖИССЕРСКИЙ ДЕБЮТ: БРУКЛИН БЕКХЭМ СНЯЛ СВОЙ...

«Антитіла» презентували нову роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit

«Symphony»

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

«Антитіла» презентували нову роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit

Популярний гурт «Антитіла» презентував відеороботу «Symphony». Кліп та пісня створені у співпраці з володарем Греммі, гуртом Clean Bandit. До українських музикантів звернулися представники британського гурту та запропонували приєднатися до міжнародного проекту, в рамках якого необхідно створити власну версію відомої пісні. «Антитіла» погодилися і два гурти об’єдналися задля музичного експерименту в Україні.

Тарас Тополя своїм аранжуванням привніс фарби національного колориту, додавши українські музичні інструменти, українську лірику в пісню Clean Bandit.

Експерименти у спільній роботі гуртів не обмежилися музичною частиною, а й проявилися у відеороботі. За задумом режисера Юджина «Антитіла» зняли роботу про те, як відбуваються зйомки кліпів.

«У нас було не просте завдання, зняти кліп на пісню «Symphony», оригінал якої — це світовий хіт і на YouTube має 800 мільйонів, переглядів. Було близько п’яти ідей з яких ми зупинилися на найсміливішій . Такий стиль зйомки не властивий нашому шоу-бізнесу, у нас прийнято, щоб все було в рамках «формату», кліпи в тому числі. Але, я завжди хотів показати глядачам, як виглядає процес зйомки очима режисера, і яка величезна праця цілої команди людей стоїть за створенням фінального ролика. Упевнений, у багатьох зміниться сприйняття після перегляду кліпу», – поділився режисер роботи Юджин.