Як стати жіночнішою: поради від енергопрактикині та астрологині

7 енергетичних центрів, які зроблять вас успішною, багатою та щасливою

Одна із суперсил жінки полягає в її жіночній природі, у мистецтві прояву її внутрішньої енергії та вмінні збагачувати простір навколо. Як опанувати мистецтво, яке мали Клеопатра, Мерилін Монро, Коко Шанель, і стати по-справжньому «смачною» жінкою в першу чергу для себе, а потім для чоловіка, ділиться енергопрактикиня та астрологиня Анна Велика Ведмедиця.

Ексклюзивно для ELLE.UA експертка розповіла про сім основних енергетичних центрів, які є у кожної людини, та про прояви жінки на кожному з цих етапів.

Перший

Перший центр — це фундамент, корінь та опора, в якому жінка проявляється як господиня. Сюди входить ваша безпека, матеріальна стабільність, зв`язок із родом та внутрішня опора. Дівчата, у яких розвинений перший центр, вирізняються спокоєм, працьовитістю, надійністю, а також фінансовим добробутом. Така дівчина стежить за своєю красою та здоров`ям, у неї є якісний секс, вона вміє заробляти гроші.

Добре розвинений перший центр допомагає бути матеріально незалежною, але дозволити чоловікові дбати про вас. Після того як ви закрили першу базову потребу, переходіть поетапно на наступний рівень.

Другий

Другий центр відповідає за задоволення та чуттєвість, яскравість життя. У жінки добре виявлена енергія коханки, але лише до свого чоловіка. Це «смачні» жінки, які мають неймовірну харизму, посмішку, вони вміють отримувати задоволення від життя, відчувати радість, творити, любити.

Жінка на цьому етапі — це статика, прояв гнучкості, м`якості та ніжності. Коли в приміщення входить жінка, у якої в гармонії другий центр, неможливо не звернути на неї увагу: вона магічно приваблива, у неї є магнетизм, який помічає кожен. Вона — цариця, вміє кайфувати від життя, збуджувати й хотіти, вона впевнена в собі, розслаблена та елегантна, сяє зсередини й має особливий, життєрадісний погляд.

Якщо у жінки не розвинений другий ступінь, на рівні енергій та психоемоційного стану це спричинить відчутні наслідки:

 • Відсутність гармонії у відносинах: з партнером, дітьми та/або батьками;
 • Побоювання статевої близькості або потреба в самопокаранні/надмірний перекос із сексуальними практиками, зради та постійна зміна сексуальних партнерів;
 • Невміння отримувати задоволення від життя, насолоджуватися та бути розслабленою;
 • Почуття провини, надмірне занепокоєння;
 • Ревнощі та тотальний контроль;
 • Невдоволення собою та оточенням;
 • Заперечення свого жіночого начала.

Важливо поетапно опановувати кожен щабель, в комфортному темпі гармонійно опрацьовувати та ставати кращою версією самої себе.

Третій

Жінка на цьому етапі — королева, партнер. Тут для неї важлива самореалізація, влада, вияв волі, грошовий успіх та оптимізм. Така жінка знає, чого хоче і як цього досягти, вона проявляється у соціумі та сміливо заявляє про себе. Вона має самоповагу і повагу оточення, вона граціозна і велична.

У разі розвиненого третього центру жінка вмітиме:

 • Виявляти лідерство без ухилу до деспотії;
 • Розумно ставиться до фінансів та отримувати задоволення від свого фінансового стану.

Така жінка усвідомлює власну силу та вміє будувати своє життя, вона цілеспрямована, відповідальна та з оптимізмом дивиться у майбутнє.

Четвертий

Четвертий центр — вміння любити та приймати світ таким, яким він є. Жінка тут — дружина, мати, друг і дочка. Щоб опрацювати цей енергетичний центр, жінці потрібно активізувати якості серця: благородство, безкорисливе служіння, вміння любити безумовно (коли ти нічого не чекаєш натомість), виявляти щедрість та дякувати. Така жінка вміє слухати своє серце та інтуїцію, вона щира та відрізняється природною мудрістю

Щоб активізувати цей центр, варто виявляти співчуття, прийняти недосконалість цього світу і полюбити його від щирого серця, бути вдячною Всесвіту. Важливо навчитися прощати, оберігати свої почуття до близьких людей, приймати партнера таким, яким він є. Відносини з оточенням на цьому рівні стають дуже близькими, теплими та щирими.

П`ятий

П`ятий центр відповідає за бездоганність та внутрішню чистоту. Така жінка вміє надихати — насамперед саму себе, а також коханих людей, колег та друзів. Вона гарно говорить, направляючи свої думки у правильні слова, володіє мистецтвом слухати та чути інших. Її відрізняє від інших особливе умиротворення та відчуття гармонії із собою та природою.

Проте дуже часто у жінок цей центр перебуває у надлишку. Якщо хоча б один пункт зі списку стосується вас, зверніть на це увагу та опрацюйте:

 • Схильність обманювати себе та оточення;
 • Іти проти себе та своєї інтуїції;
 • Любов до пліток, обговорення інших жінок;
 • Нестриманість у словах;
 • Балакучість, схильність до безцільних розмов;
 • Злорадність, несвідоме прагнення маніпулювати людьми заради особистої вигоди.

Шостий

Жінка, яка керує своєю енергією, керує своїм життям. Вона вміє впливати на події, творити добро, не соромиться робити компліменти й завжди готова допомогти. Таку жінку супроводжує успіх і благословляє доля, до неї приходять за порадами, й вона настільки мудра, що дає їх тільки тоді, коли попросять. Вона вміє поєднувати духовне та матеріальне, раціональне та ірраціональне в єдине ціле.

Жінка з опрацьованим шостим енергетичним центром усвідомлює мету свого життя, довіряє світу, з розумінням та усвідомленістю проходить кармічні уроки та навчається з першого разу. Така жінка нікуди не поспішає: вона знає, що все приходить вчасно.

Не опрацьований шостий центр стимулює депресії, паніки, психологічні розлади. У такому разі дуже важливо звертатися за допомогою до психологів та інших фахівців: опрацювання себе покращить якість життя.

Сьомий

Останній центр — це блаженство буття та зв`язок із божественним. Не опрацьований сьомий центр проявляється, коли жінка проживає не своє життя, далека від духовності та надто зациклена на матеріальному. Але важливо дотримуватися балансу і не зрікатися земних благ і задоволень.

Для початку визначте, на якому рівні ви перебуваєте, і опрацьовуйте цей центр. Не поспішайте підійматися нагору і пам`ятайте, що мистецтво жіночності починається з пізнання себе.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали