Як впоратися з тривогою та наповнювати себе: поради для всіх знаків зодіаку

Секрети спокою від ведичної астрологині

Хронічна тривога поселилася майже в кожному домі та серці українців. Коли трапляється напад, ви можете відчути, що втратили контроль, але найголовніше — не боротися з тривогою, а навчитися знаходити з нею спільну мову. 

Для того щоб це зробити, треба виконувати дихальні практики, медитації, стежити за своїм сном та апетитом. Як знаходити спільну мову з тривогою та наповнювати себе, розповідає ведична астрологиня та енергопрактикиня Анна Велика Ведмедиця. Вона розробила корисні поради для всіх знаків зодіаку, які допоможуть тримати стрес під контролем та знизити його вплив до мінімуму.

Овни

Овнів наповнюють дії, пов’язані з фізичною активністю. Заняття спортом, біг допоможуть вам перемикнутися та бути в моменті тут та зараз. Для вас дуже корисно планувати свій день буквально по хвилинах, а дисципліна та графік допоможуть вам у цьому.  

Тельці

Тельці напряму пов’язані з енергією спокою та розмірності. Відчуття тривоги робить життя нестерпним, тому що для вас, як для жодного іншого знаку зодіакального кола, спокій — це найголовніше. Вам рекомендується відновлюватися вдома в ліжку. Дуже важливо, щоб ви споживали їжу у своє задоволення та нікуди при цьому не поспішали. Приймайте гарячу ванну та готуйте ароматний чай в естетичному посуді — ці прості дії швидко поліпшать вам настрій. 

Близнюки

Близнюки — дуже активний знак. Вам рекомендується ділитися всіма своїми думками, почуттями та тривогами з друзями. Дуже корисно буде проговорити свої емоції. Наприклад: «Я відчуваю злість і занепокоєння». Вимовте це вголос, щоб дистанціюватися від емоції та подивитися на неї збоку. 

Раки

Раки —  найемоційніший знак зодіаку. Не стримуйте своїх сліз, плачте стільки, скільки вам треба. Не намагайтеся контролювати те, що вам не підвладне, а спрямовуйте свою енергію у свій дім та створюйте затишок. Проводьте якнайбільше часу з близькими, адже ви наповнюєтесь їхньою енергією. Обов’язково пийте багато води. Вода — це ваша стихія, яка вас заспокоює.

Леви

Леви, для вас найголовніше — не критикувати себе за те, що ви відчуваєте страх. Коли з’являється відчуття тривоги, пам’ятайте: вам треба бути біля людей, які нагадають, що ви — найкращі, та підтримають вас. Компліменти будуть наповнювати вас. Навіть якщо біля вас немає знайомих людей, підійдіть до незнайомця та попросіть у нього сказати вам комплімент. Ця практика допоможе вам завжди бути в балансі.

Діви

Діви, ви, як ніхто інший, стежите за своїм здоров’ям. Іпохондрія вас спустошує. Будьте уважними до свого раціону та спробуйте взяти аскезу на місяць без кофеїну. Ви витривалі, тому вам рекомендується робити дихальні практики кожного дня, навіть коли у вас немає нападів тривоги. Ви любите все аналізувати, а книжки з психології та психоаналізу допоможуть вам зрозуміти себе. 

Терези

Терези — миротворці та поціновувачі прекрасного у будь-якому прояві. Негатив зі сторони сім’ї або друзів спричиняє у вас спустошення, з якого ви довго виходите, тому важливо розрізняти ваші емоції та переживання з переживаннями ваших рідних. Пам’ятайте, що мистецтво завжди поверне вас до життя. Тому важливо знайти предмет, який буде завжди з вами, — це може бути гарний блокнот, книжка, чашка, щось, до чого ви емоційно прив’язані. Якщо у вас немає такої речі, придбайте щось естетичне на ваш смак. 

Скорпіони

Скорпіонам важливо виплескувати свою енергію через сексуальні прояви зі своїм партнером. Для вас, як ні для кого іншого, важливий якісний секс та чутливість, прояв в еротичному аспекті. Якщо цього немає, це призводить до спустошення та самокопирсання. Активний спорт допоможе вам сублімувати вашу сексуальну енергію, тому займайтесь тренуваннями декілька разів на тиждень.

Стрільці

Стрілець — найпозитивніший знак зодіаку. Вам корисно планувати майбутнє, ставити цілі та досягати їх. Адже досягнуті цілі приносять вам неймовірне почуття радості. Своїм досвідом буде корисно поділитися з іншими людьми та надати їм практичні поради. 

Козороги

Козорогів здатні повернути до життя престиж, робота та репутація. З вашою витривалістю ви надихнете все своє оточення на роботу. Вам буде корисно навчитися делегувати, адже треба пам’ятати не тільки про гіпервідповідальність, але і про відпочинок. 

Водолії

Для Водоліїв тривога сприймається як ознака того, що треба змінювати все у своєму житті, у всіх його сферах. Не поспішайте цього робити, адже через деякий час ви можете пожалкувати. Краще попрацювати з психологом, зрозуміти причину своїх страхів. Однак якщо хтось обмежує вашу свободу і не розуміє ваших почуттів, краще не тримати токсичних людей у своєму оточенні.

Риби

Риби дуже тактильні, тому обійми допоможуть вам впоратися з тривогою. Також найважливіше для вас — контролювати приступи рефлексії щодо тривоги та не проживати ту, яка була у минулому, кожного разу як нову. Ви дуже емпатичні та хочете допомогти всім й одразу. Будьте обережні, щоб це не переходило в «синдром рятувальника»: спочатку врятуйте себе, і тільки потім — інших. 


Реклама

Популярні матеріали

10 суконь максі на осінь


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Головні принти сезону осінь-зима 2023/24


Читайте також
Популярні матеріали