5 способів стати сексуальнішою

Секрети істинного магнетизму

Сексуальна енергія — одна з найсильніших у світі. Вона допомагає вибирати для стосунків найгідніших чоловіків, а також іти по життю сміливіше і впевненіше. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька склала список із п`яти дій, які допоможуть вам стати сексуальнішою.

Бути собою

Багато дівчат допускають небезпечну помилку в спробах стати сексуальнішими — вони приховують свої яскраві емоції та надягають «маску» манірної недоторки або фатальної стерви. Насправді ваші емоції, широка посмішка, щирий сміх — це і є фактори, які неймовірно посилюють внутрішню сексуальну енергію та допомагають транслювати її усьому світу.

Кадр із серіалу «Секс у великому місті»

Дивитися порно

Ні, це зовсім не соромно. Перегляд порно не тільки допоможе вам дізнатися про свої власні потаємні фантазії, але й зробить вас більш розкутою. Це ж як мінімум цікаво — виявити, на які тригери реагує ваш мозок і ваше тіло найактивніше.

Мастурбувати

Цей пункт нерозривно пов`язаний із переглядом порно. Якщо ви новачок у цій справі, власні пальці вам у допомогу — ви дізнаєтеся про свої головні ерогенні зони, способи отримати розрядку, інтенсивність впливу та інші нюанси, які важливі для досягнення оргазму. Якщо ви регулярно мастурбуєте, не соромтеся розширити межі знань і замовляйте спеціальні аксесуари із секс-шопу. Почніть із вібраторів, які впливають виключно на клітор, а потім переходьте на складніші версії для стимуляції точки G.

Заспокоїтися

Сексуальна енергія просто несумісна з поспіхом, тривожністю та депресією. Найсексуальніші жінки дуже спокійні — у жодному разі не плутайте це з відсутністю емоцій. Тут мова швидше про внутрішню силу і той особливий спокій, який виходить з відчуття впевненості в собі.

Кадр із фільму «Гра Моллі»

Нанести спокусливий аромат

Факт: вдало підібраний аромат може посилити чуттєвість та привернути увагу оточення. Мабуть, одним із найпривабливіших парфумів можна назвати Baccarat Rouge 540 від Maison Francis Kurkdjian. Поетична алхімія парфумера Франсіса Куркджяна — результат співпраці Будинку Maison Francis Kurkdjian та культового будинку кришталю Baccarat на честь його 250-ї річниці. Яскравий і складний, Baccarat Rouge 540 відчувається на шкірі бурштиновим, квітковим та деревним бризом із жасмину та сяйва шафрану, щоб розкритися деревним відтінком свіжозрізаного кедра, а згодом стати рідкісною мінеральною амброю.


Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Популярні матеріали