Важливий перехід: що слід знати про Юпітер у знаку Овна

Прогноз для кожного знаку зодіаку

Відповідно до ведичної астрології 22 квітня 2023 року Юпітер перейшов зі знака Риб на знак Овен. Це дуже важливий перехід, оскільки Юпітер буде в Овні до 1 травня 2024 року. Юпітер знаходиться у знаку Овен приблизно кожні 12 років, тож згадайте: які події з вами відбулися 12 років тому? На що чекати кожному знаку зодіаку і які зміни будуть у світовому плані, розповіла ведична астрологиня та енергопрактикиня Ганна Велика Ведмедиця.

На нас чекає період нових починань, дій та інновацій. У глобальному плані у людей буде бажання діяти, вивчати щось нове, навчатися і досягати, адже Овен — це знак вогню та ініціативи, а Юпітер — планета зростання.

Юпітер в Овні дає стимул до вивчення нового, втілення ідей. Можуть бути нові відкриття та досягнення у науці, мистецтві, технологіях, штучному інтелекті та культурі.

У соціальному та політичному плані люди можуть яскравіше боротися за свої права та переконання. Можливе збільшення військових конфліктів та напруженості на міжнародній арені. Також можуть з`явитися нові лідери та політичні рухи, які стануть більш активними та впливовими. Крім цього, можливе збільшення глобальної міграції.

Можуть статися нові технологічні досягнення, зокрема космічні, в галузі біотехнологій, енергетики та транспорту. Також відбудуться вагомі зміни у фінансовому секторі. У багатьох людей збільшиться інтерес до фізичної активності, спорту та фітнесу. Можуть з`явитися нові спортивні технології та обладнання. Однак такий період може створити також нестійкість, ризики та підвищену світову напругу.

Прогноз для кожного знака зодіаку з ведичної астрології:

Для Овнів це період зміни статусу, розширення особистості, нові можливості у професійному плані. «Що посієте, те й зберете»: скористайтеся цим періодом для закладання необхідного вам фундаменту. Також рекомендується не ухвалювати швидких рішень.

Для Тельців цей період може призвести до розширення внутрішнього світу, духовного зростання, самопізнання та волонтерства. Гарний період для опрацювання свого емоційного стану та занять духовними практиками. Рекомендується робити заощадження, менше витрачати та займатися своїм здоров`ям.

Для Близнюків буде сприятливий період, який принесе нові можливості для розвитку та зростання у соціальній та професійній сферах. Може статися знайомство з амбітними людьми, збільшення доходу, поява нових ідей та їх реалізація.

Для Раків можливі тривалі відрядження, кар`єрне зростання та збільшення у доході. Це хороший період для досягнення успіху у своїй професії та отримати визнання за свої досягнення. Також сприятливо займатись благодійними проєктами.

Для Левів це чудовий період для подорожей, отримання нових знань та поглиблення у духовність. Успіх і процвітання будуть на вашому боці, проте рекомендується уникати ризикованих фінансових рішень.

Дівам прийдеться боротися з різними перешкодами та труднощами. Можуть бути зміни на роботі та проблеми, пов’язані зі спадщиною. Рекомендується слідкувати за своїм здоров`ям, займатися спортом. Допомагайте іншим і займайтеся благодійністю та використовуйте свої навички, щоб допомогти тим, хто цього потребує.

Для Терезів це прекрасний період для знайомства, поліпшення подружніх стосунків та сексуального життя, заміжжя. Також на цей час можете планувати переїзд, еміграцію, запуск бізнесу (з партнерами).

Для Скорпіонів це несприятливий період. Можуть виникнути проблеми з дітьми, а також з`явитися борги. Рекомендується стежити за своїм здоров`ям і бути особливо уважним стосовно своїх витрат.

Для Стрільців цей прекрасний період для романтичних стосунків, є висока ймовірність народження дітей. Сприятливий період для інвестицій та навчання.

Для Козерогів це гарний період для покупки нерухомості та транспортних засобів (а також зміни житла). Сприятливий період для покращення стосунків із мамою. Можлива зміна місця проживання, може бути переїзд. Однак є вірогідність несподіваних витрат або втрата фінансів на нерухомість, тож розраховуйте свої кошти.

Водоліям буде корисно займатися новими проєктами, можливі короткі поїздки, відрядження, нові знайомства та реалізація творчих ідей.

Для Риб це сприятливий період для проведення часу з сім`єю, поліпшення фінансового потоку та житлових умов. Будьте обережні із солодким.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали