Що важливо знати про коридор затемнень з 20 квітня до 5 травня

Спойлер: це ще гірше, ніж ретроградний Меркурій

Коридор затемнень зазвичай супроводжується вивільненням дуже потужних енергій, посилює вплив планет і створює інтенсивну, напружену атмосферу. Це особлива астрологічна подія, яка може впливати на емоційний та духовний стан людей. Про те, як прожити цей період без втрат та знизити ризик емоційних потрясінь, розповідає ведична астрологиня та енергопрактикиня Ганна Велика Ведмедиця.

Затемнення пов’язані з положенням Сонця, Місяця та місячних вузлів, так званих тіньових планет — Раху та Кету. Раху символізує ілюзію, матеріальне бажання, а Кету відповідає за духовну складову. Коли Раху перебуває в Овні, він забезпечуватиме прагнення до досягнення мети та сильне бажання перемагати. Однак будь-яка енергія має негативне забарвлення, тому цей період буде особливо небезпечним, оскільки провокуватиме агресію, руйнування. Важливо пам’ятати, що для цього періоду характерне ускладнення розуміння реальності, тому дуже важливо не ухвалювати жодних поспішних рішень.

Коридор затемнень складається із сонячного затемнення 20 квітня та місячного затемнення 5 травня. 20 квітня буде повне сонячне затемнення в Овні — приготуйтеся, це буде дуже складний день. Будьте уважні на дорозі, не перевищуйте швидкість і не рубайте з плеча. Найкраще спрямувати всю енергію для досягнення поставлених раніше цілей.

5 травня буде місячне затемнення у знаку Терези. У цей період може виникнути відчуття незадоволеності у відносинах, що може призвести до конфліктів та розставання. Також можуть бути непередбачувані зміни у соціальній сфері та відносинах із близькими людьми. Однак, якщо свідомо підійти до цього періоду, це може призвести до особистісного зростання та усвідомлення своїх бажань і потреб у відносинах з оточенням.

Вплив затемнення ви відчуєте за три дні до початку коридору затемнень та через три дні після. У цей період можуть траплятися швидкі несприятливі події.

Не рекомендується в цей період:

Ухвалювати важливі рішення.

Здійснювати великі закупи, інвестувати. Період затемнення може бути нестабільним для фінансових ринків, можуть бути різкі зміни, тому будьте пильними та обережними, ухвалюючи фінансові рішення.

Підписувати юридично важливі документи (укладати шлюбний договір, розпочинати бізнес тощо).

Здійснювати тривалі подорожі будь-яким транспортом (збільшується ризик аварій та катастроф).

Загалом уникайте ризикованих процесів і скупчення людей.

Рекомендації на період затемнення:

Дотримуйтеся спокою, займайтеся духовними практиками, медитаціями.

Досліджуйте глибину свого несвідомого, займіться особистісним зростанням, своїм рівнем усвідомленості.

Робіть фінансові заощадження, відкладайте гроші.

Дотримуйтесь регулярного розкладу та звичок, щоб покращити свою психологічну стійкість.

Виявляйте терпіння та стриманість, особливо до вашого керівництва, ділових партнерів та коханої людини.

Ці методи не дають гарантій захисту від будь-яких негативних подій, але можуть допомогти знизити ризики та покращити загальний стан у періоди невизначеності та напруги.


Реклама

Популярні матеріали

Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Читайте також
Популярні матеріали