Унісекс: 5 фільмів, які варто подивитися удвох

А потім обговорити

Якщо ваш бойфренд не полюбляє дивитися романтичні комедії, а вам все ж хочеться поринути в атмосферу любові, візьміть на замітку нову добірку фільмів від elle.ua. Ми зібрали 5 історій, які варто подивитися удвох, а потім обговорити.

«Божевільна парочка», 2019

Шарлотта Філд розгортає передвиборчу кампанію. Вона успішна, красива і талановита. Їй потрібен спічрайтер, який напише для неї переможну промову. На одному заході Шарлотта зустрічає своє перше кохання Фреда. Він нещодавно втратив роботу і готовий допомогти старій-добрій знайомій дійти до своєї мети.

«Дістати ножі», 2019

Відомий автор детективів Гарлан Тромбі помер під час святкування свого 85-річчя. На день народженні були присутні його близькі родичі та прислуга. На місце події приїхали детективи. Все вказує на вбивство.

«Нічні ігри», 2018

Подружжя Енні та Макс разом із друзями взяли участь у нічній рольовій грі детективного характеру. Цього разу постановку організовував брат Макса — Брук. Однак коли все розпочалося, всім здалося, що це зовсім не гра…

«Клуб любителів книжок і пирогів із картопляного лушпиння», 2018

Молода письменниця Джульєт живе у післявоєнному Лондоні. Вона хоче написати нову книгу, але не про війну, адже ця тема здається їй надто песимістичною у такий час. Їй на допомогу прийде лист від одного чоловіка з острова Гернсі...

«Проста послуга», 2018

Мама-блогер Стефані допомагає своїй подрузі, але після цього та безслідно зникає. Разом із чоловіком зниклої Шоном Стефані хоче зрозуміти істину. Таким чином, її життя наповнюється таємницями, вбивствами і помстою.

Текст: Дарья Андрийчук

 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали