КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

55 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСМОТРЕТЬ К 30 ГОДАМ...

ПУТЕШЕСТВИЯ С ЭКСТРИМОМ: ТОП-10 МЕСТ, ДЛЯ ТЕХ...

Унісекс: 5 фільмів, які варто подивитися удвох

А потім обговорити

Якщо ваш бойфренд не полюбляє дивитися романтичні комедії, а вам все ж хочеться поринути в атмосферу любові, візьміть на замітку нову добірку фільмів від elle.ua. Ми зібрали 5 історій, які варто подивитися удвох, а потім обговорити.

«Божевільна парочка», 2019

Шарлотта Філд розгортає передвиборчу кампанію. Вона успішна, красива і талановита. Їй потрібен спічрайтер, який напише для неї переможну промову. На одному заході Шарлотта зустрічає своє перше кохання Фреда. Він нещодавно втратив роботу і готовий допомогти старій-добрій знайомій дійти до своєї мети.

«Дістати ножі», 2019

Відомий автор детективів Гарлан Тромбі помер під час святкування свого 85-річчя. На день народженні були присутні його близькі родичі та прислуга. На місце події приїхали детективи. Все вказує на вбивство.

«Нічні ігри», 2018

Подружжя Енні та Макс разом із друзями взяли участь у нічній рольовій грі детективного характеру. Цього разу постановку організовував брат Макса — Брук. Однак коли все розпочалося, всім здалося, що це зовсім не гра…

«Клуб любителів книжок і пирогів із картопляного лушпиння», 2018

Молода письменниця Джульєт живе у післявоєнному Лондоні. Вона хоче написати нову книгу, але не про війну, адже ця тема здається їй надто песимістичною у такий час. Їй на допомогу прийде лист від одного чоловіка з острова Гернсі...

«Проста послуга», 2018

Мама-блогер Стефані допомагає своїй подрузі, але після цього та безслідно зникає. Разом із чоловіком зниклої Шоном Стефані хоче зрозуміти істину. Таким чином, її життя наповнюється таємницями, вбивствами і помстою.

Текст: Дарья Андрийчук

 

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

5 причин использовать аргановое масло для лица

4 психологических приема, которые помогут похудеть

Топ-6 очищающих масок для лица, которые мы обожаем