КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

55 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСМОТРЕТЬ К 30 ГОДАМ...

ПУТЕШЕСТВИЯ С ЭКСТРИМОМ: ТОП-10 МЕСТ, ДЛЯ ТЕХ...

5 фільмів, які допоможуть краще зрозуміти фемінізм

Жіноча сила

Феміністичний рух сколихнув світ ще у 19 столітті. Він не слабшає й сьогодні, адже жінки досі боряться за свої права. Намагається популяризувати фемінізм і кінематограф. Існує чимало стрічок, які якнайкраще відображають ідеї цього руху. Ми зібрали свою п’ятірку улюблених.

«Маленькі жінки», 2019

Фільм розповідає про сестер Марч із небагатої родини. Проте кожна з дівчат по-своєму талановита і красива. Одна з них — справжня артистка, інша добре пише, третя малює, а четверта неймовірно грає на піаніно. За вікном середина 19 століття, і єдиним спасінням для них може бути заміжжя і материнство. Проте дівчата не припиняють мріяти і розвивати свої таланти.

«Блондинка в законі», 2001

Комедія із Різ Візерспун розкриває чимало феміністичних питань. За сюжетом, блондинка Ель Вудс, яку багато хто вважає легковажною і вітряною, вступає до Гарвардського університету. Вона готова довести всім, що має не лише красу, а й розум і талант.

«Клуб перших жінок», 1996

Стрічка розкриває питання життя жінок після розлучення. Три подруги, яких свого часу покинули чоловіки, мріють помститися своїм половинкам. Але згодом вони розуміють, що насправді у цьому немає сенсу. Тому вирішують об’єднатися і направити свої сили у позитивне русло.

«Тельма і Луїза», 1991

Фільм Рідлі Скотта розповідає про двох подруг, які вирішили влаштувати собі вікенд у горах. Тельма і Луїза — звичайні жінки, які працюють офіціанткою і домогосподаркою. Головні ролі виконали прекрасні Сьюзен Серендон і Джині Девіс.

«Стальні магнолії», 1989

Драма відкриває завісу у жіночий світ. Це історія шести подруг, які разом багато років і пережили чимало труднощів. Фільм якнайкраще демонструє жіночу силу, адже ми здатні на все!

Текст: Дарья Андрийчук

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

5 причин использовать аргановое масло для лица

4 психологических приема, которые помогут похудеть

Топ-6 очищающих масок для лица, которые мы обожаем