8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

5 СЕРІАЛІВ, ЗНЯТИХ ЗА МОТИВАМИ ВІДОМИХ...

5 ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ ПРО ЛЕГЕНДАРНИХ...

10 ЗІРОК ЗА 50, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ НОСИТИ ВІДВЕРТИХ...

УЛЮБЛЕНІ МОДНІ ОБРАЗИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

5 фільмів, які дозволять краще зрозуміти жінку

Пізнаємо внутрішній світ жінок

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Кажуть, жіночу психологію важко зрозуміти. У ХХІ столітті чоловіки досі задумуються, чого хочуть жінки, і намагаються розгадати цю загадку. Зрозуміти краще природу і бажання прекрасної статі допоможуть чуттєві кінострічки, у яких кожна з нас може впізнати себе. Дивимося й аналізуємо!

«Відпустка за обміном», 2006

У фільмі переплітаються життя двох жінок. Одна з них, Айріс, пише весільну колонку в газеті «Daily Telegraph» в маленькому англійському містечку. Інша, Аманда, проживає у Південній Каліфорнії і є власницею престижного рекламного агентства. Коли в обох не складається з чоловіками, вони вирішують помінятися оселями на певний час. Дивіться, як зміняться долі дівчат свого за два тижні!

«Під сонцем Тоскани», 2003

Відома письменниця Френсіс переживає депресію через проблеми на роботі і розлучення з чоловіком, який їй зраджував. Щоб її розважити, подруга Френсіс дарує їй путівку в сонячну Італію. Там життя жінки докорінно змінюється. Вона вирішує придбати старий маєток у Тоскані і залишитися там жити.

«Щоденник Бріджит Джонс», 2001

Історія про молоду журналістку Бріджет Джонс, яка вирішила взяти власне життя у свої руки, завжди викликає усмішку. Їй трохи за 30, вона має безліч поганих звичок і ніяк не може знайти гідного чоловіка. А коли він нарешті з’явиться, дівчині не одразу вдасться розгледіти в ньому свого принца.

«Амелі», 2001

За сюжетом, молода романтична француженка Амелі Пулен живе у власному світі. Вона вірить, що змінює життя людей на краще. Вона вбачає у цьому свою місію по життю. Приносячи людям щастя, Амелі зможе нарешті знайти і своє…

«Чого хочуть жінки», 2000

Фільм прямо відповідає на запитання, яке порушує наша кінодобірка. Головний герой Нік Маршалл отримує удар струмом і на наступний ранок помічає за собою унікальний дар: тепер він може прочитати думки будь-якої жінки.

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

5 документальних фільмів про легендарних музичних виконавців

5 фільмів для тих, кому сподобався «Малкольм і Марі»

5 трендовых купальников, на которые стоит обратить внимание в 2021 году

Что такое практика благодарности и кому она нужна

З чистої сторінки: гурт Tvorchi видалив усі фото в Instagram та заспівав про самоідентифікацію