НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

10 ЗІРОК ЗА 50, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ НОСИТИ ВІДВЕРТИХ...

УЛЮБЛЕНІ МОДНІ ОБРАЗИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

5 нових дівочих серіалів, які прикрасять ваш вечір

Влаштовуємо дівочі посиденьки

Нам, дівчатам, інколи потрібні вечори лише для себе: коли можна бути самою собою, просто відпочивати і дивитися серіал про справжнє кохання. Презентуємо добірку, яка буде до душі кожній із нас. Беріть у ліжко щось смачне і гарного перегляду!

«Бріджертони», 2020

Кількість сезонів: 1

Кількість серій: 8

Події серіалу розгортаються у Лондоні в епоху Регентства. Головні герої: четверо братів і сестер із родини Бріджертонів, починають жити світським життям. Сім’я має на меті віддати заміж найстаршу доньку Дафну. І хоча дівчина не проти створити сім’ю, черги із наречених немає. Все зміниться, коли у її житті з’явиться загадковий красунчик, граф Гастінгс.

«Велика», 2020

Кількість сезонів: 1

Кількість серій: 10

Красуні Софії Августі Фредеріці доведеться поїхати до Росії і стати дружиною імператора Петра ІІІ. Дівчина вірить, що зможе поширити традиції своєї країни у Росії і подарувати простим людям гідне життя. Та життя з імператором виявилося не таким солодким, як очікувала Софія. Її чоловік думає лише про коханок і вечірки, а не про долю своєї імперії. 

«Особисте життя», 2020

Кількість сезонів: 1

Кількість серій: 10

Це історія молодої американки Дербі Картер, яка переїхала до Нью-Йорку, щоб знайти кохання і хорошу роботу. Поки Дербі знайде чоловіка своєї мрії, на неї чекає безліч пригод та розчарувань. Та дівчина не відступає, а з головою пірнає у романтичні пригоди.

«Валерія», 2020

Кількість сезонів: 1

Кількість серій: 8

Іспанська драма розповідає про письменницю Валерію, яка переживає творчу й особисту кризу. Вона ніяк не може закінчити писати роман, а стосунки із чоловіком стають дедалі напруженішими. Валерія знаходить втіху у спілкуванні з улюбленими подругами, які теж переживають кризу середнього віку.

«Солодкі магнолії», 2020

Кількість сезонів: 1

Кількість серій: 10

Серіал розповідає історію дружби трьох дівчат. Вони проживають у невеличкому містечку Сереніті, Південна Каліфорнія. Головні героїні настільки близькі, що завжди діляться всіма злетами і падіннями. Серіал вкотре доводить той факт, що дружба допоможе здолати будь-які труднощі.

Текст: Дарья Андрийчук

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

5 серіалів про жінок, заснованих на реальних подіях

3 весняні прем’єри Netflix, на які ми з нетерпінням чекаємо

10 зірок за 50, які не бояться носити відвертих вбрань

Тренд из инстаграма: где купить модное трикотажное белье

На волне ностальгии: тренды нулевых, которые мы будем носить уже этой весной