НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

10 ЗІРОК ЗА 50, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ НОСИТИ ВІДВЕРТИХ...

УЛЮБЛЕНІ МОДНІ ОБРАЗИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

5 найкращих серіалів HBO, які варто подивитися кожному

Справжні шедеври

Канал HBO відомий в усьому світі завдяки своїм легендарним серіалам. Вони здатні прикувати увагу глядачів із різних куточків планети. Ми зібрали ТОП-5 найвідоміших проектів каналу, які варто побачити всім.

«Чорнобиль», 2019

Кількість сезонів: 1

У міні-серіалі йдеться про найжахливішу катастрофу кінця 20-го століття, що сталася на Чорнобильській АЕС. Якби не злагоджена робота рятувальників й екстрена евакуація жителів, вибух реактора на атомній станції приніс би ще страшніші наслідки. Свій внесок зробив і науковець Валерій Легасов. Він розробив хімічний склад, яким засипали реактор, щоб зменшити наслідки трагедії.

«Ейфорія», 2019

Кількість сезонів: 1

У центрі сюжету опиняється група підлітків, які зіштовхуються із проблемами, притаманними їхньому віку: вплив соцмереж, нерозділене кохання, психологічні травми, буллінг, насильство, секс і наркотики. Наприклад, головна героїня Ру лишень повернулася із реабілітаційного центру, а вже через два тижні купила нову дозу наркотиків. До речі, у 2021-му планується вихід нового сезону серіалу.

«Велика маленька брехня», 2017

Кількість сезонів: 2

Це розповідь про матерів, які проживають у невеликому містечку. Їхні життя змінюються назавжди після вбивства, яке відбулося у дитячому садку.

«Молодий Папа», 2016

Кількість сезонів: 2

У культовому серіалі італійця Паоло Соррентіно, лауреата премії «Оскар», йдеться про Ватикан. Там відбулося дещо неймовірне: новим Папою став молодий американець. Ленні Белардо, а віднині Пій ХІІІ, готується звести з розуму весь світ, зламавши давні правила. Другий сезон серіалу отримав назву «Новий Папа».

«Гра престолів», 2011

Кількість сезонів: 8

Американський серіал у жанрі фентезі заснований на серії романів Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум’я». За сюжетом, літо, яке тривало майже десятиліття, завершується. Скоро настане зима, яка принесе із собою темні часи. Тим часом серед королівських династій назріває війна за Залізний трон, який є осередком влади Сімох королівств.

Текст: Дарья Андрийчук

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

5 серіалів Netflix, які ви могли пропустити

Ми й не здогадувалися: 5 серіалів, заснованих на реальних подіях

10 зірок за 50, які не бояться носити відвертих вбрань

Тренд из инстаграма: где купить модное трикотажное белье

На волне ностальгии: тренды нулевых, которые мы будем носить уже этой весной