Тизер нової пісні британської співачки про нерівність став вірусним у TikTok

Жінки розповідають про свій досвід сексизму та упереджень

Британська співачка Періс Палома опублікувала у TikTok тизер своєї нової пісні «Labour», присвяченої «жінкам, які виконують всю домашню та емоційну працю у стосунках між чоловіком і жінкою та заслуговують більшого».

Зокрема, виконавиця співає, що чоловіки вимагають від жінок занадто багато всього. «Терапевтка, мати, покоївка, німфа, тоді незаймана, медсестра, потім служниця, просто придаток, який живе, щоб обслуговувати його, щоб йому ніколи не доводилося й пальцем ворухнути», — зазначає Періс у пісні.

Прем`єра повноцінного треку та кліпу запланована на 24 березня, однак тизер вже встиг стати вірусним у TikTok — станом на сьогодні його переглянули понад п`ять мільйонів разів. Жінки діляться уривком пісні і розповідають про свій досвід сексизму та упереджень.

@parispalomaofficial LABOUR OUT 24TH MARCH. PRE-SAVE LINK IN BIO (tiktok its beetroot and pomegranate no hearts were eaten in the making of this video) #labour #emotionallabour #women #domesticlabour #feminist #newmusic #parispaloma #singersongwriter ♬ labour by Paris Paloma - Paris Paloma

Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали