9 рекомендацій на кармічний коридор затемнень з 25 березня до 8 квітня

Період у 2024 році, який відкриє нові горизонти для жінок

Сьогодні розпочався кармічний коридор затемнень, який триватиме з 25 березня по 8 квітня. Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня з Таро Марія Лебедевич підготувала рекомендації, які допоможуть пройти цей період усвідомлено і максимально комфортно.

З приходом кармічного коридору затемнень 25 березня 2024 року відкриваються нові горизонти для жінок, особливо для тих, хто є опорою сім`ї. Цей період починається з місячного затемнення, яке підкреслює жіночу інтуїцію та мудрість, що символізує образ Імператриці з Арканів Таро.

коридор затмений 2024 март

Є ще кілька кодів (із системи нумерології таро), які впливатимуть під час коридору затемнень:

Код 18 Місяць — безпосередньо пов`язаний із Місяцем, може нести в собі невизначеність, проте також нагадує про значущість жіночого впливу.

Код 14 Поміркованість — говорить про прагнення до гармонії та розуміння, які є ключовими для будь-яких стосунків.

Код 21 Мир — зараз він, як ніколи, потрібен усім нам. 

В епоху, коли жінки все частіше беруть на себе провідні ролі, підтверджені метафізикою, ми бачимо, як вони роблять важливий внесок у розвиток суспільства. Попри невизначеність, яку можуть вносити затемнення і Код 18 Місяць, кожен новий день приносить світло і ясність, вказуючи шлях до істинної мети.

Стосунки залишаються в центрі уваги, особливо в період кармічного затемнення, наголошуючи на прагненні до щирого кохання й порозуміння не тільки в парі, а й між людьми загалом. 

Коди 11 Сила і 15 Диявол попереджають про можливі перешкоди, пов`язані зі зрадою або пристрастю, і водночас також нагадують про важливість сили волі й самоконтролю. 

Код 9 Відлюдник може вказувати на необхідність особистого простору і часу для роздумів.

У контексті загального річного кармічного Коду 8 Правосуддя, важливо пам`ятати, що кожен вчинок має наслідки, і карма відмічає кожну дію, чи то хорошу, чи то погану, надаючи нам можливості для зростання і самовдосконалення.

Головна думка, на якій потрібно тримати фокус і зосередження, — весь кармічний коридор проходить під знаками Вогню і Повітря, тому будь-яке негативне слово може здетонувати!

У період кармічного коридору затемнень дотримуйтеся таких рекомендацій:

  1. Зануртеся в енергію затемнень: відкрийте серце і дозвольте собі скористатися можливостями, які принесе період коридору затемнень з 25 березня по 8 квітня 2024 року. Це час, наповнений жіночою енергією та інтуїцією.
  2. Зверніться до Коду 3 Імператриці всередині себе: скористайтеся мудрістю і силою жіночого начала, що символізують Імператрицю під час затемнень. Це ваш час проявити свої унікальні якості.
  3. Зверніть увагу на коди: подумайте про значення Коду 18, пов`язаного з Місяцем, який закликає до усвідомлення власної сили та впливу на світ навколо вас.
  4. Увійдіть в Еру жінок: разом із початком Ери жінок у 2024 році прийміть можливість відігравати ключову роль у суспільстві.
  5. Остерігайтеся перешкод: будьте готові до перепон, що можуть виникнути, представлених Кодами 11 Сила та 15 Диявол, і остерігайтеся спокус, що можуть завадити вашому особистому зростанню.
  6. Налаштуйтеся на гармонію: підтримуйте гармонію у своїх стосунках, навіть у періоди невизначеності.
  7. Скористайтеся Кармічним законом: пам`ятайте про кармічний Код 8 Правосуддя (він найголовніший Код на весь 2024 рік), що нагадує, що кожному воздасться по заслугах.
  8. Досліджуйте свій внутрішній світ: скористайтеся часом Відлюдника (Код 9), щоб глибше зрозуміти себе і свої стосунки.
  9. Прийміть виклик зростання: у цей захопливий період дайте собі можливість зростання і самоаналізу, щоб вийти на новий рівень саморозвитку і гармонії.

І пам`ятайте, що кожен із нас несе в собі потужну енергію та силу змін.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали