Як дізнатися свій асцендент: розповідає астрологиня

Щоб розкрити глибину особистості та напрямок духовного шляху

Як дізнатися, який у мене асцендент? Що важливіше: асцендент чи знак зодіаку? Ці питання турбують багатьох людей, які звикли звіряти своє життя із зірками.

Ексклюзивно для ELLE.UA ведична астрологиня та енергопрактикиня Анна Велика Ведмедиця розповіла, що таке асцендент, а також склала докладний гід, який допоможе вам його розрахувати. 

В астрології, асцендент (або Висхідний знак у західній астрології), являє собою ключову точку, що розташована на східному горизонті в момент вашого народження. Це і є енергетичний початок вашої подорожі. Асцендент відображає вашу природжену силу, яка впливає на вашу зовнішність, ваш характер і вашу загальну життєву енергію.

Как понять какой у меня асцендент?

Якщо ви знаєте свій асцендент, можна краще розуміти свої сильні якості, усвідомлювати фокус дій, розкрити глибину особистості та напрямок духовного шляху.

Що важливо знати, якщо ви хочете дізнатися свій асцендент

Важливо пам`ятати, що асцендент змінюється кожні кілька годин, тому навіть невелика відмінність у часі народження може призвести до суттєвих відмінностей у вашій астрологічній зовнішності.

Як розрахувати свій асцендент:

  1. Вам потрібно ввести свою дату народження (число, місяць і рік);
  2. Точний час народження (години та хвилини);
  3. Місце народження (населений пункт).

Переходьте за посиланням і розраховуйте свій асцендент.

Після розрахунку, дізнайтеся більше про свій асцендент:

Овен

У вас буде енергійний, рішучий характер. Ваша сила лідерства і прагнення до дії допоможуть вам узяти на себе роль ініціатора і долати перешкоди.

Телець

У вас буде стійка, терпляча вдача. Ваше прагнення до комфорту та матеріальної безпеки буде потужним двигуном вашого успіху.

Близнюки

У вас буде товариський, розумний характер. Ваша цікавість та адаптивність допоможуть вам успішно взаємодіяти з різними сферами життя.

Рак

У вас буде чутливий, турботливий дух. Ви цінуватимете сімейні відносини й піклуватиметеся про близьких, спираючись на вашу інтуїцію.

Лев

У вас буде смілива, впевнена вдача. Ваша великодушність і бажання бути в центрі уваги дозволять вам досягти видатних результатів.

Діва

У вас буде організований, аналітичний розум. Ваше прагнення до досконалості й деталізація допоможуть вам досягати успіху в найскладніших ситуаціях.

Терези

У вас буде дипломатичний, справедливий характер. Ваше вміння знаходити рівновагу і прагнення до гармонії допоможуть вам у вирішенні конфліктів і досягненні згоди.

Скорпіон

У вас буде пристрасна, інтенсивна вдача. Ваша глибока емоційність і проникливість допоможуть вам долати труднощі й досягати цілей.

Стрілець

У вас буде оптимістичний, дослідницький характер. Ваша жага пізнання і прагнення до духовного зростання допоможуть вам знайти нові горизонти та досвід.

Козоріг

У вас буде амбітна, практична вдача. Ваше прагнення до кар`єри та відповідальність допоможуть вам побудувати стабільне й успішне майбутнє.

Водолій

У вас буде оригінальний, інноваційний розум. Ваша соціальна свідомість і прагнення до змін допоможуть вам робити внесок у суспільний добробут і розвиток.

Риби

У вас буде співчутливий, інтуїтивний характер. Ваша здатність до емпатії та творчого мислення допоможуть вам втілювати свої мрії в реальність.


Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали