Оракул на березень 2024 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп, який допоможе здійснити мрії та змінить життя на краще

Розпочалася весна 2024 року, і гороскоп від Оракула допоможе вам отримати відповіді на питання, які хвилюють. Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня з Таро Марія Лебедевич підготувала гороскоп на березень 2024 року для всіх знаків зодіаку з відповідями на питання взаємовідносин, здоров`я, фінансів та інших ситуацій у житті.

Оракул на березень 2024 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Вірте

Послання від Оракула просить повірити в те, що все йде так, як слід. Не погіршуйте ситуацію, проявляючи страх, оскільки це лише посилить її трагічність і негативність. Поточна ситуація виникла для того, щоб неприємності обернулися для вас благом і сприяли вашому особистісному зростанню. Так ви можете швидше віднайти прекрасне романтичне кохання, якого так пристрасно бажаєте й заслуговуєте. Йдіть тією ж дорогою, якою йдете зараз, і вірте, що вона веде вас у правильному напрямку. Віра додасть вам енергії, яка притягуватиме до вас позитивні емоції та людей, зокрема й вашого романтичного партнера. Це яскравий приклад ситуації, в якій за допомогою віри можливо все.

Телець

Грайливість

Енергія кохання втілює в собі все найромантичніше і є носієм щасливого юнацького духу грайливості. Березень — період, коли знову хочеться полюбити життя й насолодитися ним. Шлях до цієї насолоди вам укаже дух радості та пригод. 

Коли ви востаннє веселилися від душі? Якщо ви цього не пам`ятаєте, значить, вам давно пора включити у свій розклад час для розваг. Адже веселощі — це не розкіш, а нагальна потреба. За це зовсім не обов`язково платити гроші. Займіться дослідженням навколишньої природи, відвідуйте вистави, аматорські театри або просто спробуйте що-небудь новеньке. Час, присвячений забавам, не буде витрачено даремно, бо він може відновити запаси енергії та підняти настрій.

Ігри виконують важливу функцію в серйозних стосунках, оскільки дозволяють партнерам надовго зберегти значні відчуття свободи, які вони відчувають у період залицяння. Частіше влаштовуйте романтичні вечори зі своїм партнером і намагайтеся по черзі придумувати спільні активні розваги. Це може бути мінігольф, караоке, прогулянки, запускання повітряного змія. 

Щоб повернути романтику, дайте повну волю своєму внутрішньому духу молодості та веселощів!

Близнюки

Фінанси та кар`єра

Зв`язок між грошима і любов`ю існував у свідомості людей у всі часи, і це послання закликає вас звернути на ці аспекти особливу увагу. Послання може звільнити вас від тиску фінансових і кар`єрних проблем, щоб ви могли отримати максимум задоволення у всіх сферах життя, зокрема в царині романтичних стосунків. Попри те, що робота може бути джерелом серцевого задоволення, її необхідно збалансувати з іншими аспектами любові, такими як ігри та сміх

Ви отримали це послання, оскільки певна доза такої легковажної поведінки безумовно піде вам на користь. Послання від Оракула допоможе вам підняти настрій і рівень енергії, поліпшити стан фінансів, кар`єри та всього, що здатне принести вам душевний спокій. 

Рак

Ретрит

Пориньте у світ любові та гармонії за допомогою цього послання. Якщо у вас є постійний партнер, настав час оживити ваш зв`язок і підняти його на новий рівень. Різноманітні варіанти, такі як спільний відпочинок, поїздка на природу, або просто затишний вечір удвох без телефонів і комп`ютерів, допоможуть вам насолодитися взаємним спілкуванням і зміцнити ваш зв`язок. Це знову може бути ваш медовий місяць! 

Крім того, послання може віщувати пропозицію руки та серця та весілля.

Якщо ви самотні в цей момент, використовуйте це послання як запрошення до усамітнення для медитації та внутрішнього зростання. Розмірковуйте над своїми справжніми почуттями та бажаннями, щоб привернути до себе того, хто буде вас дійсно цінувати. Довіртеся своїй інтуїції та йдіть за нею, щоб зарядитися енергією та втілити свої бажання в життя. Іноді просто потрібно усамітнитися, щоб знайти сили та напрямок. Нехай ваше серце веде вас до любові та щастя!

Лев

Не бійтеся закохатися

Пориньте в глибини свого серця за допомогою цього послання. Ваші колишні любовні рани могли залишити сліди, але не дозволяйте їм перешкоджати потоку любові у ваше життя. Замість того, щоб побудувати стіну навколо свого серця, дозвольте любові проникнути у ваші глибини та зцілити рани минулого.

Дотримуючись голосу своєї інтуїції, ви можете захистити себе і водночас відкритися для нових можливостей любові та щастя. Довіртеся своїй здатності відчувати й оцінювати інших людей, і дозвольте своєму серцю притягти до себе тих, хто заслуговує на вашу щиру любов і довіру.

Послання може допомогти привести у ваше життя добрих, ласкавих і турботливих людей, тому будьте готові відкритися для їхнього впливу. Відкрийте своє серце, щоб віддавати та приймати найвищу з усіх енергій — енергію любові.

Діва

Варто почекати

Пориньте в магію формування стосунків зі спорідненою душею і відкрийте для себе потік вічної любові та гармонії! Це послання нагадує вам, що створення справжніх зв`язків потребує часу й терпіння. Не поспішайте, адже йдеться про знаходження кохання всього вашого життя. Спроби прискорити природний порядок речей і насильно втручатися в перебіг подій можуть тільки порушити гармонію і блокувати потік любові із Всесвіту. 

Довіртеся своїй інтуїції та дотримуйтесь її вказівок, навіть якщо вони здаються не пов`язаними з вашими бажаннями. Вірте, що Божественний вибір часу для ідеальних стосунків уже зроблено, і вони прийдуть у ваше життя в потрібний момент. Відкрийте своє серце для потоку вічної любові й готуйтеся до зустрічі з вашою спорідненою душею, яка принесе у ваше життя неймовірне щастя й гармонію. Нехай ваша інтуїція і віра ведуть вас до істинної любові та добробуту! 

Терези

Обман

Послання Оракула намагається відкрити вам очі на присутність у ваших стосунках обману. Наприклад, коли вашому партнерові не хочеться завдавати вам болю, розповідаючи про свої справжні почуття. А можливо, маску носите ви самі, бо боїтеся відкрити партнеру якусь таємницю.

Послання Оракула готове захистити вас від серцевих травм. Тому, будь ласка, попросіть Всесвіт дати вам дуже чіткі зрозумілі знаки, які допоможуть вам усвідомити справжній характер ситуації, що склалася. Після цього уважно відзначайте всі знаки, які вам будуть надіслані, і поставтеся до них із повною довірою. 

Це послання нагадує вам про значення цілковитої щирості у стосунках із партнером. Попри те, що розмова про ваші справжні почуття може виявитися досить важкою, вона виведе ваші взаємини на новий, набагато вищий рівень. 

Скорпіон

Нове кохання

На вашому любовному горизонті мерехтить нове обличчя. Можливо, ви щойно перетнулися з ним на своєму життєвому шляху і відчули, що ваше серце б`ється сильніше. Це послання підтверджує, що ваш потяг був щирим і взаємним. Зараз час зануритися в дослідження цього нового знайомства, дозволяючи посланню Оракула керувати вашими кроками.

Якщо у вас є постійний партнер, варто обговорити свої почуття з тими, кому ви довіряєте, перш ніж віддатися новому потягу. Хоча вам може здаватися привабливою ідея безтурботно занурюватися в океан пристрасті, обережність не завадить. Міркуйте про те, які незадоволені потреби у ваших стосунках могли спонукати вас відкритися перед кимось новим.

Це послання також може бути ознакою швидкої зустрічі з особливою людиною. Довіртеся посланню Оракула, яке обіцяє вам щастя в коханні. Ви заслуговуєте на справжнє почуття, і воно обов`язково знайде вас. Приготуйтеся прийняти свою долю з відкритим серцем, адже великий любовний роман може початися будь-якої миті.

Стрільці

Відпустіть свою колишню пасію

Це послання прийшло до вас із проханням звільнитися від емоційних кайданів, пов`язаних із вашим минулим у коханні. Важливо усвідомити, що для поліпшення вашого поточного становища на любовній темі необхідно звільнити енергію, захоплену вашим колишнім партнером. Зважившись відпустити минуле, ви відчиняєте двері для оновлення відчуттів щастя і свободи. Цей крок також допоможе вам залучити нового партнера, уникнувши привабливості попередніх зв`язків. Пам`ятайте, що минуле розчиняється, як туман, у момент, коли ви приймаєте рішення звільнитися від нього.

Процес звільнення може бути подібний до зняття шарів цибулі. Повторюйте його, коли ваші старі почуття знову оживають, щоб не притягувати до себе схожих за духом людей. Для символічного відпускання минулого ви можете провести ритуал спалення листа, щоб очиститися від болісної прихильності до колишнього. Настав час звільнити свою енергію й почати новий розділ вашого життя в чистоті та свободі!

Козоріг

Можливо, це і є ваша половинка

Це послання прийшло до вас як благословення з Небес, нагадуючи про те, що ви вже на шляху до цієї людини, про яку ви так мріяли у своїх романтичних фантазіях. Можливо, ви вже зустрічаєтеся з нею, але не усвідомлюєте повністю її потенціал у ваших стосунках. Іноді ми пропускаємо того, хто посланий нам долею, тому що він не відповідає нашим ідеальним очікуванням. Перед вами може стояти людина, яка здається далекою від вашого ідеалу, але подивіться всередину себе — можливо, це саме та доля, про яку ви мріяли.

Перш ніж засинати, запросіть Ангела у свої сни. Попросіть показати вам ясну картину вашого романтичного партнера, нинішнього чи майбутнього. Уві сні ми краще сприймаємо настанови Ангелів, навіть якщо не пам`ятаємо деталі після пробудження. 

Довіртеся вашому внутрішньому голосу і дійте відповідно до його вказівок, навіть якщо вони здаються не пов`язаними з вашим любовним життям. Повірте, що Вищі Сили ведуть вас до людини, яку ви завжди шукали. 

Можливо, ви вже зустріли свого ідеального партнера, і тепер настав час визнати його важливість у вашому житті.

Водолій

Весілля

Подібно до ніжного звучання дзвіночків, це послання прийшло до вас, підкреслюючи важливу подію — весілля, когось із близьких, чи ваше власне. Весілля відіграє особливу роль у відповіді на ваше запитання, і це послання покликане пролити світло на ваш шлях. Воно приносить обіцянку, що ви обов`язково одружитесь, і закликає зберігати віру і радіти життю, не заглядаючи вперед із занепокоєнням про свій майбутній сімейний статус. Можливо, на майбутньому весіллі ви зустрінете свого майбутнього чоловіка або переживете момент, який приведе вас до нового роману.

Іноді це послання закликає подружжя звернути увагу на свій поточний шлюб, проаналізувати минуле і зцілити свої серця та стосунки. У таких випадках мудро звернутися до сімейного психолога, який допоможе розібратися в почуттях і відродити в серці справжнє кохання. Важливо розуміти, що навіть у разі розлучення Вищі Сили готові підтримати вас, допомагаючи усвідомити отриманий досвід і відновити в серці бажану любов. Нехай це послання наповнює ваше життя світлом і вірою у свою долю! 

Риби

Пристрасть

Ваші молитви про велике кохання були почуті й виконані. Тепер на вас лежить відповідальність воскресити пристрасть у своєму житті. У ваших силах знайти те, що подарує вам справжнє задоволення — чи то хобі, мета, чи то справа, яка приносить вам радість. Пориньте в те, що наповнює ваше серце сміхом і радістю, і ви побачите, як пристрасть розгориться у вашому романтичному житті.

Послання Оракула стверджує, що пристрасна любов до життя — це ключовий фактор для виникнення палкої любовної пристрасті. Коли ви навчитеся насолоджуватися кожним моментом вашого буття, ваш партнер не встоїть перед бажанням взяти участь у цій зворушливій романтичній подорожі.

Якщо ви зараз самотні, не втрачайте можливість отримати насолоду від ваших захоплень і хобі. І хто знає, можливо, саме на цьому шляху ви зустрінете людину, яка розділить з вами всі ваші інтереси та стане вашим супутником життя. Дозвольте своєму серцю і душі розквітати від радості кожного моменту!


Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали