5 книжок, які змотивують почати цей рік продуктивно

Час шукати мотивацію

Світловий день уже починає довшати, хоча ночі все ще морозні та похмурі. Наснаги на великі звершення бракує, натомість кави у термогорнятку все більше. Ковдра раптом набуває надзвичайно привабливих обрисів, і хочеться проводити в її теплих обіймах весь день. Отже, час шукати мотивацію для роботи та хобі. Хочете почати цей рік продуктивно, не ховаючись від світу під теплою ковдрою? Книжкова підбірка від видавництва Vivat наснажить на нові звершення, наче корисний злаковий батончик.    

Даґоґо Олтрейд. «Нове мислення. Від Айнштайна до штучного інтелекту: наука і технології, що змінили наш світ»

Початок нового року — це час грандіозних планів та заповнення таск-листів. Як щодо плану… змінити цей світ своїми ідеями? Надихайтеся прикладами, інсайтами та кейсами з цієї книги. Хитромудрі пристрої, вигадки, схеми та дії, що змінили світ: від батарейок, фотографій і літальних апаратів до перших відеоігор, становлення Microsoft і Apple та зростання ролі соцмереж. Здається, ніша змін ще не заповнена, тож уперед!

Девід Епштейн. «Вміти все: чому універсальність перемагає спеціалізацію»

Світ ділиться на гуманітаріїв, медиків та програмістів — здається, всі ми чули цю жартівливу класифікацію. Уже звичною та усталеною є думка про те, що кожна людина в цьому світі має здібність до певної справи. Відповідно, і навички свої у певній (та єдиній) галузі вона шліфує протягом усього життя. Але так було. Сьогодні у світі точиться двобій між спеціалістами-вузькопрофільниками та тими, хто дійсно вміє все в кожній галузі. І Девід  Епштейн, автор цієї книги, дослідив історії найкращих світових спортсменів, митців, винахідників та науковців і дійшов висновку: гнучкість та розмаїтий досвід — ключ до справжніх досягнень.

Саймон Сінек. «Нескінченна гра. Гнучкість як суперсила в епоху змін»

Продуктивним є той, хто мислить масштабно та вміє підлаштовуватися під ситуацію. Адже ми живемо в епоху змін. І автор цієї книги,  Саймон Сінек, знає, як діяти попри всі негаразди, раптові зміни та світові зрушення стану речей.  Економічна криза, раптова зміна обставин, втрата всього — ви знатимете, що із цим робити. Просто навчіться успішно грати, скориставшись досвідом найкращих компаній, лідерів та візіонерів світу.

Анна Ньютон. «Відредаговане життя»

Дарма шукати продуктивності в голові, якщо ваш особистий простір захаращений розкиданим одягом та купою нерозпакованих коробок. Анна Ньютон, палка прихильниця Марі Кондо та її теорії мінімалізму, впевнена — спочатку треба навести лад у голові. Ця книжка — ідеальний помічник та мотиватор у прагненні побудувати режим харчування чи тренувань, взяти під контроль особисті фінанси, створити комфортну обстановку вдома та на роботі і підтримувати хороші стосунки з друзями і близькими. Маєш чудову нагоду організувати життя саме так, як зручно тобі. Приємний бонус у вигляді графіків та чек-листів зробить процес прибирання мотлоху та впорядкування життя максимально комфортним.  

Кортні Макавінта. «Повага: як діяти, коли зазіхають на твої особисті кордони»

Повага — це як той самий друг, що знається на східних єдиноборствах та може дати відсіч всяким хуліганам, що зазіхають на ваші особисті кордони. Ця книжка — помічник з упевненості в собі: у своєму тілі, ролі у стосунках, спілкуванні з однолітками й старшими. Адже поважаючи та цінуючи себе, легко розпізнати маніпулятора, не терпіти дискримінації та впевнено відстоювати свої права.


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали