ЛИЧНЫЙ БРЕНД: 5 ПРАВИЛ, КАК СОЗДАВАТЬ И...

ЩО ТАКЕ НОВИЙ МІСЯЦЬ, І ЧОМУ В ЦЕЙ ЧАС ПОТРІБНО...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: У КОРТНИ КАРДАШЬЯН НОВЫЙ РОМАН С...

ТОГДА И СЕЙЧАС: ДЖЕННИФЕР ЛОПЕС ПОВТОРИЛА СЦЕНУ...

5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

5 нових французьких комедій, які розсмішать до сліз

Підіймаємо настрій!

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Коли за вікном такий мороз, хочеться зануритися у теплий плед ще більше, зробити смачне какао і подивитися веселий фільм. Хочемо наповнити ваш вечір французьким гумором і пропонуємо переглянути найсвіжіші комедії.

«Видалити історію», 2020

У Марі непроста життєва смуга. Вона розлучилася з чоловіком, але це не призвело до полегшення: від зумів відсудити опіку над їхньою дитиною. Марі вирішує відволіктися і відвідує бар, де знайомиться із симпатичним хлопцем. Та дівчина й подумати не могла, що вже наступного дня її оголені світлини будуть у мережі!

«На все добре», 2020

С’юзі дізнається, що смертельно хвора. В неї мало часу, тож потрібно встигнути зробити все, що хотілося. Разом із містером Бліном вона вирушає у довгу веселу подорож, де на них чекає квест, який неможливо забути.

«Агент Лев», 2020

Лікар Мартін працює у психіатричній лікарні. Він знайомиться із пацієнтом, який представляється агентом Міланом, більш відомим за прізвиськом Лев. Лікар сумнівається у достовірності слів пацієнта і намагається розібратися у його психологічній проблемі.

«Татова донька», 2020

Джибі любить розповідати маленькій доньці Софії казки перед сном. Разом вони вигадали чарівний світ, де мешкають казкові феї, дракони, а могутній тато завжди захищає свою принцесу від будь-якої небезпеки. Та одного разу у їхньому світі з’являється новий принц — однокласний Софії. Джибі намагається знайти спосіб стати єдиним героєм для доньки.

«Не всі вдома», 2020

Антуан ніколи не міг повірити, що хатні справи вдаватимуться йому важче, ніж робота на керівній посаді. Та настав час, коли йому доведеться опікуватися трьома дітьми самостійно. Тим часом мама сімейства втомилася і, зібравши речі, вирушила на відпочинок із подругами. Чи зможе тато впоратися без допомоги?

Текст: Дарья Андрийчук

5 фільмів із декількома сюжетними лініями

Названы величайшие фильмы всех времен и народов

5 молодіжних фільмів для безтурботних вихідних

Оголошено дати 12 Одеського міжнародного кінофестивалю

ТОП-3 біографічні фільми про перших леді, які варто подивитися кожному

Громче, чем «Секс в большом городе»: новый сериал, который ждали все