КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

55 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСМОТРЕТЬ К 30 ГОДАМ...

ПУТЕШЕСТВИЯ С ЭКСТРИМОМ: ТОП-10 МЕСТ, ДЛЯ ТЕХ...

5 добрих і світлих фільмів, які можна подивитися на Великдень

Наповнюємо домівку особливою атмосферою

Свято Пасхи вчить нас бути добрішим, вміти пробачати і дякувати. У цей світлий день хочеться наповнити дім теплом і затишком, провести більше часу з рідними і насолоджуватися смаколиками. Щоб прикрасити ваш вікенд, ми підготували добірку із найдобріших фільмів ever. Зі святом!

«Думай як собака», 2020

Юний Олівер дуже добре вчиться у школі і має талант. Він створив телепатичну машину і збирається представити свій винахід на науковій виставці. Одного разу під час роботи машина викликала перепад електрики. Після цього Олівер помітив, що може розуміти мову свого собаки Генрі.

«Мій друг містер Персіваль», 2019

У минулому успішний бізнесмен, а тепер пенсіонер Майкл Кінглі пригадує своє дитинство. Колись разом із батьком він жив на безлюдному березі океану і врятував життя кільком пеліканам. З одним із них — містером Персівалем — у нього були особливі дружні стосунки.

«Крістофер Робін», 2018

Із дитинства всі ми пам’ятаємо казку про ведмедика Вінні Пуха і його друга, маленького хлопчика Крістофера Робіна. Та ось Крістофер став дорослим, він постійно зайнятий на роботі, страждає від стресу і не має часу на спілкування із сім’єю. Все зміниться, коли він знову зустрінеться зі своїм старим-добрим другом Вінні Пухом.

«Кролик Петрик», 2018

Це історія маленького і прудкого кролика Петрика, який мріє дістатися городу суворого фермера і досхочу наїстися краденої моркви.

«Пригоди Паддінгтона», 2014

Ведмедик Паддінгтон спокійно жив у далекому Перу. Та одного разу він приїхав у Лондон, щоб знайти сім’ю і стати справжнім англійським джентльменом. На шляху до мрії на нього чекає ціла купа пригод, гумору і небезпек.

Текст: Дарья Андрийчук

 

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

55 фильмов, которые нужно посмотреть к 30 годам

Путешествия с экстримом: ТОП-10 мест, для тех, кто любит острые ощущения.   

5 причин использовать аргановое масло для лица