ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ВАШ BEAUTY-ГИД ПО РАСТИТЕЛЬНОЙ КОСМЕТИКЕ

20 БРИТАНСКИХ ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ ВЫ ТОЧНО НЕ...

КОЛОНКА G: ЧТО ДЕЛАТЬ, ЕСЛИ ОТ СЕКСА Я НЕ ПОЛУЧАЮ...

ELLE INSPIRATION: МИНИМАЛИЗМ, ЦВЕТ...

Зйомки в кліпі відомого співака та імунітет від Соні Забуги: за що сьогодні змагатимуться учасниці «Модель XL»

Не пропустіть!

Фото: прес-служба телеканалу "1+1", Instagram/sonickelle

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Минулого тижня за результатами парних випробувань із проекту «Модель XL» вибули дві учасниці. Боротьбу продовжили 10 дівчат. У новому випуску, який вийде сьогодні о 21:45 на «1+1», на них чекають декілька перевтілень. Цього разу суддям допомагатимуть запрошені експерти.

Першим випробуванням стане відвідування салону краси разом із Тетяною Мацкевич та Андре Таном. Учасницям доведеться кардинально змінити свій імідж (деякі до останнього будуть відстоювати власні побажання). Після перевтілення та кропіткої роботи найкращих стилістів Києва деякі дівчата навіть не впізнають себе у дзеркалі.

Також Богдан Юсипчук покаже учасницям фізичні вправи, завдяки яким навіть у домашніх умовах можна підтримувати своє тіло у формі. Суддя наголосив, що пишним дівчатам потрібно ще ретельніше слідкувати за своєю фігурою, ніж звичайним моделям.

Для наступного випробування Андре Тан заручиться підтримкою головного редактора глянцевого журналу ELLE УКРАЇНА Соні Забуги. Вона оцінюватиме образи дівчат, які їм підберуть конкурентки у модному магазині одягу. Саме на цьому випробуванні одна із конкурсанток отримає імунітет тижня, який врятує її від зони ризику і дозволить надалі змагатися за головний приз проекту – фотосесію в Парижі та обкладинку журналу ELLE.

А наприкінці випуску моделі plus-size змагатимуться за головний приз тижня – зйомку у кліпі популярного білоруського виконавця Поліграфа Шарікова, раніше відомого як Серьога. Те, які таланти продемонструють конкурсантки під час боротьби за перемогу, здивує співака і він довго не зможе визначати, хто із дівчат кращий. Щоб отримати перемогу, дівчата зійдуться в танцювальному батлі. Одна з дівчат напише вірш, а інша станцює тверк.

Кому пощастить знятися у кліпі на пісню «Одинокая девушка хочет сальса», глядачі дізнаються вже сьогодні о 21:45 на телеканалі «1+1».