ПРАЗДНИК В ГОРАХ: СОСТАВЬТЕ НОВОГОДНИЙ МАРШРУТ...

ОТКРОВЕННОЕ ИНТЕРВЬЮ СНЕЖАНЫ И СЕРГЕЯ...

КЭНДИС СВЕЙНПОЛ ВЫЛОЖИЛА ФОТО С МАЛЕНЬКИМ...

«ЕСЛИ ЭТОГО НЕ ДЕЛАТЬ, ВАШИ ПОРЫ БУДУТ РАЗМЕРОМ С...

МЕЛАНИЯ ТРАМП В РОСКОШНОМ БЕЛОМ ПЛАТЬЕ НА БАЛУ В...

Кінопрем’єра тижня: справжня історія відомої казкарки Астрід Ліндгрен

Про творчість, кохання і не тільки

Рейтинг статьи / 0
3 5 2

В український прокат виходить картина про письменницю, яка подарувала світу харизматичного Карлсона, веселу Пеппі Довгупанчоху та винахідливого Калле Блюмквіста. Прем'єра «Бути Астрід Ліндгрен» відбулася на Берлінському кінофестивалі, а в Україні фільм стартує допрем'єрними показами 14 листопада, в день народження великої казкарки.

Астрід Ліндгрен прожила довге цікаве життя, в якому було багато радісних і сумних подій. Фільм охопить той період біографії, коли вона перебувала на початку творчого шляху.

Релігійні батьки завжди були проти потягу доньки до літератури і хотіли, щоб Астрід не залишала ферму. Але норовлива дівчина домоглася свого, і у 18 років влаштувалася в місцеву газету стажером на запрошення редактора, який незабаром закохався в неї.

Згодом, залишившись матір'ю-одиначкою, і не маючи можливості забезпечити дитину, їй доведеться розлучитися з сином, і знайти свій шлях до нового кохання, свободи і творчості. Пізніше Астрід забрала хлопчика, але провина перед ним пекла її серце все життя.

Із головою поринути у літературну творчість їй вдалося лише 1931 року, після того, як вона вийшла заміж за Нільса Стуре Ліндгрена і стала домогосподаркою. Вона вигадувала дивовижні історії, які розповідала своїй хворобливій донечці. По суті, казка про рудоволосу Пеппі Довгупанчоху була просто казкою для улюбленої доньки письменниці, яка і вигадала смішне ім'я для головної героїні. А зараз важко знайти людину, яка не читала захопливих і добрих казок Астрід Ліндгрен, сповнених гумору, веселощів, пригод і глибокого змісту.