10 ЭКОМАРШРУТОВ ДЛЯ НЕЗАБЫВАЕМОГО ОТПУСКА

НАТАЛИЯ ГОЦИЙ О САМЫХ НЕЗАБЫВАЕМЫХ ПОЦЕЛУЯХ И...

ШЕРЛОК УЖЕ НЕ ТОТ: БЕНЕДИКТ КАМБЕРБЭТЧ...

«ОКЕАН НЕ МОВЧИТЬ»: СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК...

НЕ ОЧЕНЬ ПРИЯТНОЕ СЛОВО: ИМЯ МЕГАН МАРКЛ...

5 знакових балетів цієї весни, від яких ви точно будете в захваті

Вражаючі постновки за участю зірок світового балету

Фото: Національна опера України, Академічний театр «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Якщо ви після цих вихідних досі не можете отямитися від неймовірно видовищного балету «Діти ночі», пропонуємо додати до свого весняного списку must see ще п’ять гідних постановок, від яких у вас точно будуть мурахи по шкірі.   

«Лебедине озеро»

24 березня, Національна опера України

Вперше в Україні прем’єр Нацопери Олександр Стоянов вийде на сцену з однією з найтитулованіших сучасних балерин, примою Баварського національного балету Лауреаттою Саммерсейл. Серед її здобутків – золота медаль Міжнародного балетного конкурсу в Пекіні, пам'ятна медаль Джойс Персі, премії «Стеллі Манн», «Приз глядацьких симпатій» Міжнародного конкурсу Dancer Award та звання «Кращий молодий танцюрист року» в 2007 і 2009 роках.Лебедине озеро з Лауреаттою Саммерсейл

Балет, який виконають Стоянов і Саммерсайл, створено за мотивами стародавньої німецької легенди. У містичній історії йдеться про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив на лебедя. Постановка виконується під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла й темряви, Одетти з Оділією. Де добро торжествує над злом.

«Кармен-сюїта» та «Шехеразада»

28 березня, Національна опера України

В один день київський глядач зможе оцінити два балетні шедеври – «Кармен-сюїта» Ж. Бізе – Р. Щедріна та «Шехеразаду» М. Римського-Корсакова за участю спеціального гостя Еріка Мурзагалієва. Провідний соліст Мюнхенського балету виконає в «Шехеразаді» Золотого Раба.Ерік Мурзагалієв в ШехеразадіРоль Кармен дісталася примі Наталії Мацак, яка отримала спеціальне благословення від першої виконавиці партії в Україні (в далекому 1973-у році) Валентини Калиновської.

Балет Кармен з Наталією МацакЧудовий склад виконавців, неймовірний сюжет, професіоналізм та чуттєвість – ви точно розповідатимете про цей вечір друзям, знайомим і близьким! 

«Ромео і Джульєтта» (Шекспірименти)

30 березня, МЦКМ

«Завдяки використанню сценічного прийому «театр у театрі», артисти «Київ Модерн-Балету» розповідають історію своїх однолітків – молодих акторів, які вирішили поставити виставу про веронських закоханих. Самі не помічаючи того – опинившись у реальному житті в епіцентрі пристрастей шекспірівських героїв – вони перестають бути простими виконавцями своїх ролей», – інтригує постановник Раду Поклітару.

Ромео і Дужльєтта (Шекспірименти)У балеті «Ромео і Джульєтта» (Шекспірименти) переплітаються сучасний світ, і світ театральних підмостків, на яких киплять шекспірівські пристрасті. Чутливий глядач з перших безтурботних рухів і мізансцен вловить трагедію фіналу, що насувається.

 

«Весілля Фігаро»

6 квітня, Національна опера України

Українська прима Катерина Кухар вийде на сцену із запрошеним артистом Zhile Xu. Представник китайської школи балету, який підкорив Європу своєю бездоганною технікою й легкістю, виконає партію Фігаро.

Весілля Фігаро з Zhile XuЗа 10 років після прем’єри в Україні вистава користується шаленою популярністю серед глядачів завдяки блискучому гумору, легкій музиці В. А. Моцарта та неокласичній хореографії В. Яременка.