НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: САМЫЕ МОДНЫЕ ШОРТЫ И С ЧЕМ...

УКРАИНСКИЕ БРЕНДЫ КУПАЛЬНИКОВ, ОТ КОТОРЫХ МЫ...

МАША ЕФРОСИНИНА ОТКРОВЕННО РАССКАЗАЛА О СВОИХ...

10 СПОСОБОВ ЗАПЛЕСТИ КОСУ НА ВОЛОСАХ ЛЮБОЙ...

Must see: У Києві покажуть нову версію «Лебединого озера»

Прем'єр Королівського театру Метью Голдінг станцює з українською балериною найвідоміший балет у світі

У Національній опері України 15 травня на честь ювілейного, 150-го сезону презентують нову версію славетного балету П. І. Чайковського «Лебедине озеро». Головну чоловічу партію виконає зірка балетного мистецтва, прем'єр лондонського Королівського театру Метью Голдінг. Світова знаменитість станцює в парі з українською балериною Наталією Мацак. Як запевняють самі артисти, це буде абсолютно новий погляд на головний хіт балетного мистецтва. На сцені – понад 50 осіб, нові декорації та вражаючі костюми, пошиті за кордоном. Пара вже з успіхом об'їздила Францію, Німеччину, Бельгію, Голландію і зараз весь свій час присвячує репетиціям української постановки.

Метью Голдінг

"Лебедине озеро"– століттями перевірений спектакль, який люблять і чекають. Але ми впевнені, що зможемо здивувати глядачів, адже такої версії ще ніхто не робив. Хоча у кожної трупи – не важливо, якого вона розміру і статусу – своя редакція цієї вистави. І це завжди цікаво! Вона не може бути поганою, як би її не переробляли. Навіть якщо людина нічого не розуміє в балеті, вона обов'язково знає "Лебедине озеро"», – каже Наталія Мацак.

Співпраця української балерини з Метью Голдінгом – вже не перша. На початку цього року артисти танцювали разом на українській сцені балет «Баядерка», який знімав відомий французький канал Mezzo, що транслюється на всю Європу.

Наталія Мацак

 

55 фильмов, которые нужно посмотреть к 30 годам

В український прокат виходить екранізація бестселера Стівена Фрая «Гіпопотам»

Прима-балерина Яна Саленко соберет мировых звезд балета на киевской сцене

Загрузка...