Проста техніка для відчуття стану переможця

Від відомого українського психолога

Усі ми іноді відчуваємо, що знесилені, нездатні рухатися далі, втратили віру в себе та власні сили. Відома українська психологиня Наталя Холоденко поділилася дієвою технікою, яка допоможе з першого разу відчути стан переможця:

Насправді людині не так багато треба, щоб озлобитися і почати вірити в те, що світ налаштований проти неї. Достатньо постійної самокритики та токсичних думок у стилі: «Я — невдаха», «Моє життя безглузде», «Інші люди успішні, а я — ніхто», щоб будь-яка симпатична дівчина перетворилася на енергетичного вампіра.

І питання не в тому, які в неї невдачі, що і в який момент у її житті «пішло не так» чи яка з її подруг досягла більших кар’єрних успіхів. Річ виключно в тому, що саме ця дівчина думає про себе, які в неї почуття в цей момент та які вона має цілі!

Тому важливо себе цінувати, підбадьорювати та хвалити за кожне, навіть маленьке зусилля. Зараз як ніколи важливо любити й дякувати.

Якщо почати працювати над стосунками із самим собою, за один день можна перевернути життя. Звісно, це не завжди просто. Пам’ятаєте правило про те, що 50% вашого успіху залежить від того, з ким ви спілкуєтеся? Так от, воно не працює, якщо ви й далі зосереджуєтеся на власних невдачах. Люди як розсіл: помістіть у нього огірок, і він стане солоним.

Усе, що є у житті сьогодні, — це відображення нашої внутрішньої релігії. У що віримо, що вважаємо можливим — те й відбувається! Тому важливо зосереджуватися на успіхах, підсвічувати увагою все позитивне, вміти святкувати свої, нехай маленькі, але перемоги.

Отож, усміхніться сонцю за вікном, квітам чи дереву в парку. Подякуйте своєму серцю, мозку, рукам чи хоча б офіціанту, який приніс вам смачну каву. Згадайте, що хорошого останнім часом трапилося у вашому житті, підмітьте кожен момент, де ви зробили «саме те» і дуже вчасно. Можете також попрактикуватися із дзеркалом: подивіться на своє відображення і скажіть: «Яка ж я молодець!» (повторюйте 2-3 рази на день).

Якщо ви все правильно зробите — зможете відчути це буквально відразу на рівні тіла: спина стане рівнішою, плечі мимоволі розправляться, на обличчі з’явиться усмішка. Не чекайте, що хтось інший пам’ятатиме, що ви молодець, чи хвалитиме вас за успіхи. Потрібно самотужки підтримувати у собі цей стан переможця кожного дня.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали