Як стильно носити прикраси у 2022-му

5 нескладних прийомів

Прикраси зазвичай відіграють помітну роль в образі. Й ідеться не лише про вбрання для вечірніх виходів. Навіть мінімалістичні деталі можуть гармонійно і доречно доповнити базовий джемпер, білу сорочку, футболку з джинсами. Цього року дизайнери дещо відходять від принципів лаконічності, що вже полюбилися багатьом, і пропонують нам не тільки збільшити габарити прикрас, але й переглянути їхню кількість (у бік збільшення). Для наочності ми зібрали в одному місці головні тенденції та принципи поводження з ними цього сезону.

Великі парні браслети

украшения 2022

Balmain

Браслети-манжети стають одним із найвиразніших аксесуарних трендів сезону. Носити їх можна як на оголених зап’ястях, так і ефектно доповнювати ними рукави светрів, сорочок і навіть жакетів та плащів.

Кілька каблучок на кожній руці

украшения 2022Christian Dior

Особливо сміливі модниці вже активно носять по кілька каблучок, зібраних разом із абсолютно протилежних стилістичних напрямів. Такий прийом об`єктивно підійде і сподобається не всім, тому можна обмежуватися 3-4 каблучками в одному стилі — наприклад, у бохо або в мінімалізмі.

Виразні сети

украшения 2022Miu Miu

Сети прикрас можуть бути присутніми не лише у вечірніх образах. Для повсякденних виходів такі комбо теж цілком підійдуть. Тільки замість коштовного каміння в них найчастіше сьогодні виступають перли, а форми відрізняються лаконічністю. Носити їх можна і з базовими сукнями, і з футболками, і з джемперами — це зараз, мабуть, найуніверсальніший спосіб додати виразності будь-якому образу.

Каскад із ланцюжків

украшения 2022Chanel

Цей прийом залежить від того, який стиль переважає у вашому гардеробі і як ви почуваєтеся найбільш органічно. Якщо ви звикли до мінімалізму, але тенденцію підтримати однак хочеться, зовсім необов’язково пускатися берега. Просто складіть лаконічний каскад із декількох тонких ланцюжків різної довжини та фактури, доповнених непомітними кулонами. Ну а якщо ви любите велику кількість прикрас на шиї, то настає ваш час: у хід йдуть ланцюги, сотуари, довгі підвіски та інші різновиди таких аксесуарів. При цьому найкраще обирати для такої «виставки прикрас» нейтральне тло: біла сорочка або гольф природного відтінку будуть дуже доречними.

Моносережки

украшения 2022Ermanno Scervino

Якщо ви ще не встигли придбати виразну моносережку, то саме зараз час це виправити. Тенденція не збирається згасати, і сьогодні такі прикраси однаково доречні як у компанії вечірніх суконь та смокінгів, так і з вовняним жакетом, светром чи базовою футболкою. При цьому додаткових прикрас на шиї чи голові моносережка взагалі не вимагає.

 

 


 

 

 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали