Моделі сезону, які варті уваги саме зараз

Вам точно сподобаються ці принти з надихаючим меседжем

Український бренд оверсайз-пуховіків NEBESITE разом з художницею Сонею Морозюк презентував весняну капсульну колекцію із принтами за мотивами однієї з найвідоміших картин мисткині «КОХАYOU».

«Коли я кохаю, я хочу здійснювати подвиги, пекти смачні десерти й писати яскраві полотна. Коли я кохаю, я відчуваю м’якість серця. Коли я кохаю, я жива» — саме так поетично художниця описує свій настрій, який надихнув її на створення капсули разом із брендом NEBESITE.

Жилет «КОХАYOU» — флагман нової колекції бренду Vitamin, яка представлена у 8 кольорових рішеннях, де кожен колір символізує фрукт: від дуріана до терена. Та звісно, мова йде про більш широкі сенси. Кожного дня люди приймають безліч вітамінів, але саме кохання було й лишається головним елементом вітамінного комплексу, його рушійною силою. Обираючи силу любові, ми обираємо сенс життя. Хіба існує щось більш корисне?

«У кожній нашій колекції вже довгі роки присутній принтований виріб, це не секрет, але цього разу ми вирішили створити принт із надважливим словом. У цьому слові для мене все, й у різні періоди воно різне. Зараз, наприклад, я кохаю на відстані, і це так важко, але так приємно. Це така перевірка… Це не просто про любов, як про головний вітамін, а також про стан розлуки, в якому живе наша країна, що завдав шкоди стільком багатьом сімʼям. Тож я і про своє «КОХАYOU» хочу розповісти, і про реальність нагадати. Коли ти кохаєш, ти можеш все, бо то є щастя і енергія», — дизайнер бренду Тетяна Могила.

Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали