7 стильних образів сезону в новій колекції українського бренду Evolve

Покупки літа-2023

Ось-ось почнеться сезон, на який усі чекали з нетерпінням — літо. Цікаво, що щоразу воно застає нас зненацька. Тому й подумати про речі, в яких ми зустрічатимемо довгоочікувану пору, варто вже зараз, адже незмінно в останню мить ми усвідомлюємо, що не встигли розібрати гардероб, шафи все ще завалені верхнім одягом і теплим взуттям, а ідеальні образи для довгих літніх вечорів все ще не придбані. 

Але не варто панікувати: час для підготовки до улюбленої пори року ще є. І ми поспішаємо вам у цьому допомогти. Тепер ви зможете знайти відповіді на запитання: Що носити влітку 2023? Як зібрати гардероб на сезон, щоб точно бути в тренді? Відповіді на ці запитання — у новій колекції українського бренду жіночого одягу Evolve.

Їхній новий дроп не схожий до тих, які вони робили раніше. В ньому розробники відійшли від концепції стриманості на перевагу відкритим силуетам, прозорим тканинам, міні-спідницям і трендовим аксесуарам — і це все в стилі 2000-х. Evolve взяли кращі тренди нульових і вдихнули в них нове життя, зберігаючи при цьому ідею комфорту і універсальності, яка є основою бренду.  

Тут ви побачите і стильний квітку-чокер, і сітку, і прозорі тканини, і total look denim — все, що ви хотіли знати про наймодніші речі літа 2023 року — у зйомці нової колекції бренду Evolve, яка зарядить вас на натхнення і нові покупки.

Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали