Усі думки ведуть додому: нова зимова капсула від українського бренду Katimō

Відчуття дому крізь призму одягу 

Дім — це простір, сповнений спогадів про рідне. Тут ми можемо бути собою справжніми. Тут ми носимо свій найбільш комфортний одяг. Цей вимір комфорту відтворюється у новій зимовій колекції від українського бренду Katimō. Затишне вбрання полишає свої звичні межі, перетворюючись на вишукані та водночас розслаблені предмети гардероба.  

Katimō

Стьобане пальто-халат та піжамний сет з костюмної тканини додають відчуття захищеності. Це нагадує про враження, що отримуєш від споглядання хуртовини з вікна своєї квартири, лишаючись у її теплі, всередині. На протистоянні тепла та холоду будується й гармонія кольорової палітри: приглушений сірий та сутінковий синій змінюються м’яким кольором кемел та молочними відтінками.

Зимові луки обіймають багатошаровістю. Трикотажні легінси, кардигани на ґудзиках та костюми доповнені об’ємною хусткою з вовни, альпаки та кашеміру. Сентиментальність утілюється в маніжках кроше ручної роботи, створених у колаборації з молодим українським брендом Bandura. Переосмислене домашнє взуття — м’які капці з овчини — виходить на вулиці. А шуба зі штучного хутра — знаковий елемент цієї ready-to-wear колекції, що насправді готова до всього. Думки про дім розливаються незліченною кількістю тепла. Ми прагнемо закарбувати це тепло, зробити його відчутним на дотик.

Katimō

Дім — це стан. Сама згадка про нього стишує серце у найбільш гамірні часи. Сам погляд на знайомі речі спричиняє момент внутрішньої правди. Спираючись на такі моменти, ми не боїмося гуляти у хуртовину. Дім — це відчуття, неповторне для кожного, особисте, яким хочеться ділитися з найближчими людьми. Цього сезону Katimō ділиться ним у колекції Winter 22/23.

Нова капсула вже доступна на сайті, а також у магазині на вул. Рейтарській, 19А. 


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали