Український бренд взуття та сумок HVÓYA презентував новий весняний дроп

Щоденний комфорт

Український бренд HVÓYA представляє новий весняний дроп, який нагадує про цінність звичних моментів, повсякденності та розкриває зблизька красу буденних справ. Де наша звичайна рутина — опора для комфорту та внутрішньої рівноваги. Day after day. День за днем.

HVÓYA

День за днем ми робимо одні й ті самі справи, з яких складається наше цікаве та різне життя. Прокидаємось, умиваємось, чистимо зуби, їмо, скролимо стрічку новин, виходимо з дому, не забуваємо закрити двері на ключ та обов’язково смикаємо ту ручку. Зустрічаємо пригоди, вирішуємо справи й знову повертаємось додому.

І десь між тим, як обрати верхній одяг, фінально поглянути перед виходом в дзеркало та смикнути ручку, є пара взуття. Пара, яку ви носите день за днем. Бо вона така зручна. А у вас попереду ще цілий день, такий довгий і… день, де зазвичай є багато «і». А взуття у ньому має бути комфортним.

HVÓYA

У дроп увійшли п’ять пар взуття і рюкзак:

Di boots — легкі черевики, які насправді поза сезоном. Чоботи є інтерпретацією вже іконічної моделі балеток від HVÓYA. Саме вони були на першій леді України Олені Зеленській на обкладинці VOGUE US. У цих черевиках буде складатись враження, наче ви у тих самих балетках.

Clip boots — чоботи з латунними скобами ручної роботи, що повторюють сталий елемент бренду у вигляді нерівних ручних швів. Тепер ці шви — з металу. Мають декоративну складку у носочній частині, що додає їхньому акуратному силуету брутальності.

Bagel sneakers — легкі чоботи на шнурівці, що нагадують кеди. Мають широку рантову частину, яка формує довкола них акцентний контур.

Bubble mules — мюлі з натуральним хутром всередині, які мають приховану платформу та декоративні латунні елементи ручної роботи у вигляді скоб-швів.

 • Di boots
  Di boots
 • Bagel sneakers
  Bagel sneakers
 • Clip boots
  Clip boots
 • Clip boots
  Clip boots
 • Bubble mules
  Bubble mules

Мінімалістичні туфлі з м’якої шкіри та туфлі із замші в новому теракотовому кольорі з декоративними складками. Підбори на обох моделях виготовлені майстром-столяром вручну з горіхового дерева, тому кожна пара має свій неповторний малюнок деревини. 

Завершує дроп перший рюкзак бренду — Match Backpack. Лаконічний та елегантний, він буде слугувати опорою для тих, кому завжди потрібно носити з собою трішки більше.

Команда бренду щиро вірить, що дроп Day after day надихне жінок обирати для себе комфорт кожного дня. Комфорт, що може бути унікальним, естетичним, з цікавими деталями, про які відомо лише власниці взуття: скільки любові й ручної праці закладено у кожній парі.

Капсула Day after day вже доступна у флагманському магазині бренду в Києві по вул. Велика Житомирська, 30-А, а також на сайті.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали