Український бренд GAPTUVALNYA презентує нову колекцію, натхнену традиційним строєм регіону Опілля

До колекції увійшли вишиті сорочки, сукні й не тільки

Український бренд GAPTUVALNYA презентував нову колекцію, натхнену традиційним строєм регіону Опілля. Фокусуючись на красі та витонченості українського народного вбрання, GAPTUVALNYA осмислює естетичні канони, створені нашими предками, через призму сучасної моди.

До нової колекції увійшли сукні, сорочки, жакети та спідниці з унікальними вишитими орнаментами, що відсилають до традиційного вбрання Опілля. Особливістю колекції стала вшита керсетка: зазвичай цю деталь строю вдягають поверх одягу, тоді як в інтерпретації GAPTUVALNYA вона інтегрована в сукні та сорочки, створюючи повноцінний лук. Комірець-стійка, що теж зустрічається в народних строях різних регіонів, візуально видовжує силует та підкреслює етнічні корені кожного дизайну. Кольорова гама натхнена традиційним для української вишивки поєднанням світлого полотна і яскравих різнобарвних акцентів.

У новій колекції бренд продовжує поєднувати сучасні предмети одягу з віковічними елементами декору — прикладом цього підходу став білий жакет-смокінг із вишивкою, що стане доречним statement piece для будь-якого образу. Поєднуючи сучасні силуети та вишивку, бренд демонструє, що народна культура існує поза часом — вона розвивається на наших очах і трансформується разом із суспільством.

Одяг від GAPTUVALNYA не потребує особливих приводів — він створений, щоб супроводжувати вас кожного дня, на роботі та під час відпочинку. Бо повага до власної культурної ідентичності беззаперечно личить кожному українцю.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали