Стиліст Зендаї Лоу Роуч з'явився на показі Boss після заяви про свою «відставку»

Разом із Наомі Кемпбелл, Памелою Андерсон і не тільки

Днями зірковий стиліст Лоу Роуч, відомий своєю співпрацею з багатьма знаменитостями, серед яких Зендая, Аріана Гранде та Селін Діон, раптово заявив, що залишає модну індустрію. Про це він повідомив у своєму Instagram-акаунті, опублікувавши фото з написом «У відставці».

«Моя чаша порожня..... Дякую всім, хто підтримував мене і мою кар`єру протягом багатьох років. Кожній людині, яка довірила мені свій образ, я дуже вдячний за вас усіх. Якби цей бізнес був лише про одяг, я б займався ним до кінця свого життя, але, на жаль, це не так! Політика, брехня і фальшиві наративи нарешті дістали мене! Ви виграли... Я пішов», — написав стиліст.

В коментарях до публікації можна було побачити Наомі Кемпбелл, яка заявила, що не дозволить Роуч цього зробити, Іман, яка зазначила, що він надто талановитий, аби йти у відставку, Іскру Лоуренс, яка висловила сподівання, що це просто жарт, і не тільки.

Незважаючи на те, що стиліст конкретну причину своєї «відставки» не назвав, користувачі соцмереж відразу згадали відео з останнього показу Louis Vuitton на Тижні моди в Парижі. На ньому можна побачити, як Роуч разом із Зендаєю йде вздовж першого ряду, однак, виявляється, що місця для нього там немає. Стилісту запропонували подивитися шоу з другого ряду, і саме цей інцидент користувачі вважали останньою краплею, що вплинула на його рішення. Водночас, дехто заявляв, що Роуч залишає моду через расову дискримінацію, яка панує в індустрії.

Однак, вже за декілька днів після своєї заяви стиліст з`явився на показі Boss — він пройшовся подіумом у компанії Наомі Кемпбелл, Памели Андерсон, Ембер Валетти і не тільки. Тож, прихильники майстра стилізацій чекають на офіційні коментарі та сподіваються, що він все ж залишиться «у справі».


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали