8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

10 ВИХОДІВ КІМ КАРДАШ’ЯН І КАНЬЄ ВЕСТА, ЯКІ...

ВАЖЕН ЛИ ШТАМП В ПАСПОРТЕ ИЛИ ГРАЖДАНСКИЙ БРАК...

Натхнення з кіно: аналізуємо вбрання Зендаї із фільму «Малкольм і Марі»

Сексуальність та елегантність

У лютому 2021-го на стрімінговій платформі Netflix вийшов довгоочікуваний фільм від режисера «Ейфорії» Сема Левінсона — «Малкольм і Марі». Глядачі одразу ж завмерли в очікуванні картини: чи то через зіркового режисера, чи то через улюбленицю Зендаю у головній ролі. Стрічка також прикувала увагу чорно-білим виконанням, а ще грою лише двох акторів. І, звісно, неможливо не говорити про вбрання головних героїв, які повідомляють нам більше про їхню індивідуальність, характер та емоції.

В інтерв’ю британському Vogue стиліст Зендаї Лоу Роуч розповів більше про одяг її героїні Марі у кіно. У перших кадрах ми бачимо Марі у вечірній сукні, вибір якої був особливо прискіпливим. Оскільки це фільм лише про двох людей, події якого розгортаються в одному будинку, гардеробу приділялася особлива увага. В результаті, Зендая обрала сукню бренду Aliette золотого відтінку із сексуальними і водночас елегантними вирізами, які, до слова, є особливим трендом сезону.

«Це був справді інтимний процес. Сем (прим. автора — режисер стрічки) просто описував мені ідею у будь-який час доби — і це перетворилось в органічний процес. Ми повинні були враховувати всі аспекти, щоб сукня була красивою і запам’яталася глядачу», — коментує Лоу Роуч.

Доповнили сукню Зендаї панчохи Wolford. Якщо ще не дивилися стрічку, ви неодмінно звернете на них увагу, коли акторка зніматиме їх у ванній кімнаті.

«Мені цей момент здається таким сексуальним! Акторка переміряла велику кількість варіантів, поки ми не зупинилися на цьому», — зауважує стиліст.

Ще одне вбрання Марі — комплект майки і спідньої білизни, у яких героїня збиралася спати. Усе вбрання — від бренду Aerie. Стиліст вважає, що їхня спідня білизна має неймовірну якість і чудовий крій. А ось халат, у якому наостанок з’являється у кадрі героїня, є вінтажним і взятим з особистих речей Зендаї.

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

Названы два лучших сериала 2020 года, которые стоят вашего внимания

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити

Еще одно роскошное платье Ани Тейлор-Джой для церемонии «Золотой глобус 2021»

«Золотой глобус» для принцессы Дианы

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити