Речі для капсульного гардероба в новій колекції українського бренду Arutiunova

Для повсякдення та особливих подій

Arutiunova презентував колекцію Core, до якої увійшли найбільш впізнавані речі бренду за весь час його існування. 

«Кожну річ в цій колекції я "приміряла" на себе і зібрала найкращий гардероб з бестселерів бренду», — розповідає дизайнерка Анна Арутюнова. 

Серед речей нової колекції — довге приталене пальто, ефектний кроп-пуховик з буфами, костюм-трійка з двобортним довгим жакетом, жилеткою та штанами палаццо, а також костюм-двійка з кроп-жакетом та міні- й мідіспідницями. Також у Core представлені міні- й мідісукні, кроп-топи та декілька варіантів боді. Усі речі поєднуються між собою, тож дають можливість створити універсальну капсулу. 

Дизайнерка впевнена, що навіть базові речі мають бути незвичайними, тому дає можливість «гратися» з ними. Червона мінісукня дозволяє експериментувати зі ступенем відкритості вирізів. Двостороннє боді можна носити як шнуруванням наперед, так і на спину. А посадка штанів палаццо регулюється завдяки ґудзикам на талії. 

Колекцію презентували в чорному, темно-сірому, бежевому та яскраво-червоному кольорах. Для створення лінійки дизайнерка використала італійську вовну, вовну з кашеміром, полівіскозний креп, поліестер та поліамід.

 

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали