Пов’язані життям: колекція SS 2023 від POUSTOVIT

Відгомін спадщини предків

POUSTOVIT презентує нову колекцію, присвячену зв’язку поколінь та збереженню українських традицій. Вишивані сукні та сорочки, ніжні кольори, невагомі тканини з бавовни та шовку та традиційні для бренду квіткові принти. 

POUSTOVIT

Працювати над колекцією Лілія Пустовіт почала якраз рік тому, коли треба було шукати підтримку для себе та всієї країни в тому справжньому, що тримає багато поколінь та може допомогти нації в складний час. Цією ідеєю стало Дерево життя, що корінням тримається за традиції та історичну пам’ять, а гіллям йде у світле майбутнє; на ньому сидить Сокіл-Род — першоптах та першобог світу, який символізує початок людства. 

POUSTOVIT

Саме ці мотиви можна знайти у білих та чорних вишиваних сукнях, які стали основою колекції. Важливою деталлю є нитки наче незавершенного шиття: це символ частково втраченого зв’язку з корінням, який сьогодні українці мають шанс відновити. 

Дерево життя співзвучне з філософією бренду, який завжди звертався до теми розквіту природи та жіночності. Тому в колекцію увійшли не тільки нові інтерпретації традиційного українського вбрання, а й квіткові та ніжні сукні, якими відомий POUSTOVIT.

Фотограф — Міша Кононенко
Макіяж — Анастасія Премоленна
Моделі — Аліна Гончарук, Дарина Торопчіна


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали