Натхнена океанськими глибинами й наутилусом: нова колекція DARJA DONEZZ

Баланс жіночності та комфорту

Український бренд DARJA DONEZZ презентував колекцію весна-літо — 2024, яка вкотре присвячена морській тематиці, що вже вплелася в ДНК лейблу. Тепла колірна палітра, гра фактур, мікс тканин і витончені силуети дарують новій лінійці елегантність і ніжність. 

Головним елементом колекції стала декоративна мушля наутилуса. Її об’ємні акценти з перлинами прикрашають сукні та боді, а принт із закрученими черепашками видніється на яскравих і напівпрозорих тканинах. Кожна деталь вбрання немовби нагадує нам про океан. Мереживні й сітчасті вставки на сукнях, фатинові елементи та яскраві квіти, що доповнюють блузи та костюми, — усе це додає особливої легкості й невагомості вбранню.

Засновниця бренду Дар’я Донець розповіла, що у своїй новій лінійці, як і в попередніх, вона намагалася поєднати жіночність, сексуальність і комфорт. 

«Почуття очікування казки, де світ не знає зла, а квіти цвітуть пишним цвітом, породжує бажання творити для цього світу. Можливо, я просто готую для нього одяг і деяку наївність, місцями «ляльковість», це свого роду протест проти дійсності. Колись давно світ фантазії був моїм особистим «прихистком», тепер це будинок, у який хочеться запрошувати», — розповіла Дар’я. 


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали