Найстильніші спідниці міні на весну від українських брендів

Необхідний елемент гардероба в новому сезоні

Ми вже давно відійшли від тих рамок, які обмежують носіння міні взимку або довжини максі в теплу пору. Завжди можна доповнити образ колготками, щоб не змерзнути в морози, чи обрати річ із нецупких тканин, щоб спека не дошкуляла влітку. Однак не заперечуємо, що з приходом весни з’являється особливе бажання додати до свого гардероба більше коротких спідниць чи суконь — легких, невагомих, таких, що немовби спеціально чекали теплих вечорів, коли можна буде нарешті їх вдягнути.

У новому сезоні українські бренди презентували для нас чимало різних моделей мініспідниць. The Lace зупинився на принті в смужку й доповнив свою модель об’ємним піджаком, так що в нас з’явився +1 приклад готового образу на весну. Бренд german натомість представив ніжний атласний варіант кремового кольору, доповнений мереживом на подолі. Більш нестандартну шкіряну спідницю з прорізним принтом, зробленим вручну, показав «Шипелик». Цю модель бренд запропонував поєднати з легінсами. 

Також не оминаємо спідниці світлих кольорів: бежевого, білого, кремового. Такі моделі можна знайти в Must Have, Fashionista, Alice K і Gepur. Ці та інші мініспідниці від українських брендів ми зібрали для вас у добірку.

german

The Lace

Gepur

Katimo

Alice K

Cultnaked

Must Have

Vivons

Fashionista

FREO


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали