Легкі весняні речі для дому від українських брендів

Зручність і затишок

Настала пора змінювати не лише образи для повсякденних чи вечірніх виходів, а й домашнє вбрання. Теплі цупкі піжами або ж об’ємні спортивні костюми чекатимуть свого часу до наступної прохолоди, тепер же нам варто наповнити шафи легким зручним одягом, у якому проводитимемо спекотні весняні й літні вечори. Правильно підібрані домашні речі завжди даруватимуть затишок і комфорт, тож не нехтуємо цими предметами гардероба.

Серед нових колекцій українських брендів знаходимо чимало прикладів піжам та різних комплектів, які б доповнили наші образи для дому. BlackSeaTribe запропонував штани кльош із драпіруванням і топ, виконані в ніжно-молочному відтінку з флористичним принтом, що одразу немовби нагадує про прихід весни. Cher’17 натомість зробив акцент на базовому сірому кольорі, представивши вільні лонгсліви, брюки та кардигани. Комфортні в’язані кофтини з’явилися і в лінійці IWOMAN. Також звертаємо увагу на спортивний одяг, який чудово підійде як для домашнього використання, так і для занять у спортзалі чи на свіжому повітрі. Тут у пригоді стануть комбінезони від Norba та прямі штани й укорочені топи від Rikky Hype. А для поціновувачок витончених суконь підійдуть невагомі в’язані моделі максі від Okinuri. Окрім цього, не оминаємо й піжами, зокрема приклади від PYJAMAZZZ.

Ми зібрали для вас найстильніші позиції з нових лінійок українських брендів, які допоможуть створити зручні домашні луки.  

Okinuri

OCEAN X SILK

PYJAMAZZZ

BlackSeaTribe

Hukh

Cher`17

Norba

IWOMAN

Rikky Hype


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали