Слово стилісту: в які сумки слід інвестувати та як обрати свою модель

Розповідає стилістка й засновниця освітнього проєкту MODETON Ольга Галушка

Від різноманіття форм, моделей, розмірів і кольорів сумок голова йде обертом, і щоб не заблукати в цьому модному лісі, важливо мати інструкцію щодо вибору. Почнемо складати її з основ — з розуміння вашого стилю життя, потреб, уподобань, стильового вектора та, звісно, ліній зовнішності. Запевняю вас, що підбір сумки — це один з улюблених, захопливих і водночас найскладніших кроків при формуванні та доповненні гардероба.

Якщо ваш стиль життя передбачає носіння з собою десятків дрібних і масштабних речей, звертайте увагу на більш об’ємні сумки, як-от шопери чи хобо. Проте чим більша сумка, яку ви обираєте, тим більш структурованою вона повинна бути.

Ваші щоденні потреби мають бути прямо пропорційними розміру сумки. Не варто додавати великі моделі, якщо кількість речей, яку носите з собою, мінімальна. Проаналізуйте й випишіть основні характеристики, які для вас важливі: фактуру (глянцева, матова), колір (яскравий, приглушений, темний, ахроматичний), блискавку чи її відсутність. Важливо підлаштовувати моделі під власні потреби, а не навпаки.

Переходимо до двох найважливіших пунктів. Перший з них — стильовий вектор: якщо ваша гардеробна основа — це стиль романтика, тоді сумка повинна відповідати цій естетиці: легкій, яскравій і грайливій. Ваш стиль — це протилежність романтики та вам імпонує драма чи гранж, тоді обирайте активні, масивні та деталізовані моделі. Де-факто, при недотриманні цього правила буде складно уявити гардероб з високою комбінаторикою.

Другий пункт — лінії зовнішності, а особливо момент росту та пропорцій. Чим нижчий зріст, тим менша сумка, і навпаки. Саме тоді буде відчуття тотальної гармонії.

Гардеробні інвестиції — не фінансові, але не менш цікаві. Сумки з натуральної шкіри та замші, спокійних кольорів, мінімалістичні за своєю подачею, з відсутністю логоманії, без активних елементів і декору будуть жити в гардеробі роками. Це ті характеристики, які не втрачають своєї актуальності.

Особливу увагу рекомендую звернути на сумки-боулінг, сумки-бонбоньєрки та клатчі, якщо хочеться освіжити власні образи нетиповими позиціями.

Клатчі — дуже недооцінена модель на ринку та в цілому в гардеробах. Коли мені хочеться сформувати швидкий образ, я обираю дуже лаконічні вироби, але доповнюю структурованим клатчем чи мініатюрною сумкою, яка миттєво все оживляє.

Класика жанру — середня структурована сумка через плече. За свою багаторічну практику, ще жодного разу не зустріла гардероб, у який би така модель не адаптувалася. Надзвичайно універсальний виріб з високим показником часової стійкості.

Обирайте сумки з урахуванням особистих потреб і уподобань, саме тоді цей аксесуар буде про вас. 


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали