Що носили гості Тижня моди у Парижі: 70 найяскравіших стритстайл-образів

В ексклюзивному фотозвіті ELLE.UA

Яскраве модне дійство під назвою Тиждень моди у Парижі, яке тривало з 25 вересня по 3 жовтня, завершилося. Величні локації, ефектні та дуже різноманітні колекції весна-літо — 2024 від провідних модних брендів, знаменитості в перших рядах на показах та на подіумі, шоу від українських брендів, серед яких LITKOVSKA та RDNT, — цьогорічний модний марафон у Парижі точно запам`ятається нам надовго.

Так само нам запам`ятається й те, що ми побачили на вулицях міста, яке на понад тиждень стало епіцентром модного світу. Стильні жителі та гості французької столиці традиційно демонстрували яскраві стристайл-образи, які можна розбирати на цитати. Яскраві кольори та принти, акцентні аксесуари, образи як витвори мистецтва, багато червоного, що став головним кольором сезону, — модне шоу за межами подіумів однозначно заслуговує на меншої уваги, ніж те, що продемонстрували Віржіні Віар, Міучча Прада та інші найвідоміші дизайнерки та дизайнери у Парижі.

Найяскравіші стритстайл-образи з Тижня моди у Парижі — в ексклюзивному репортажі фотографині Анни-Марії Кривцової для ELLE.UA.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали