Український бренд LITKOVSKA представив колекцію весна-літо — 2024 на Тижні моди у Парижі

Ода силі жіночого духу в непрості часи

У середу, 27 вересня, у самому серці Парижу, в історичній споруді на бульварі Haussmann, пройшов показ українського бренду LITKOVSKA: бренд представив свою колекцію весна-літо — 2024 під назвою REBIRTH в рамках Паризького тижня моди.

Команда LITKOVSKA впровадила незвичний підхід до оформлення вітрин під час показу, який символізував віру у відродження. Вітрини мальовничої історичної споруди були прикрашені QR-кодами з адресами вулиць міст, які перестали існувати як наслідок великої війни. Ліля Літковська клеїла всі надписи власноруч, що є додатковим проявом віддачі й небайдужості дизайнерки до участі у всіх процесах підготовки до шоу.

Колекція весна-літо — 2024 слугує глибоким визнанням сили жіночого духу в непрості часи. На тлі повітряних тривог, сирен і ракетних атак Лілія продовжує створювати колекції, які відображають стійкість жіночого потенціалу. Таким чином, маскулінність дизайнів моделей передає крихкість та силу жіночної сутності на тлі великої війни, що й було зображено під час шоу.

Моделі рухались подіумом у витончених образах від LITKOVSKA з зернами, що символізували українську ідентичність та спадщину, заморожені в лід. Саме переродження (англ. REBIRTH) є головною ідеєю автентичного та водночас урбаністичного й потужного меседжу дизайнерки.

Відкривала показ Єва Скробот — видатна модель родом з України з агентства COVER MANAGEMENT, яка вразила всіх своєю грацією та елегантністю. А завершенням заходу стала захоплива поява на подіумі Луни Хаусвірт, яка представляла модельне агентство Muse NYC. Також гостей вразила чарівна Саскі Діец, яка є яскравою представницею цінностей бренду.  

«Кожна колекція є відображенням нового життя, нового початку. Проте початок не завжди має лаконічний кінець, а може бути перерваний у найбільш несподіваний момент, у мить, яка змушує нас зупинитися. Нова колекція SS`24 REBIRTH є закликом не зупинятися, навіть коли цей момент може здаватися недосконалим», — підсумовує Ліля.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали