Французький шик: колекція Chanel весна-літо — 2024, натхнена сонячними садами вілли Noailles

Літо на подіумі

В останній день Тижня моди у Парижі зіркові гості зібралися на одному з найочікуваніших показів сезону — шоу Chanel, яке Віржіні Віар представила у дощовий вівторок у французькій столиці. Моделі дефілювали по виставковому залу Grand Palais Éphémère в центрі Парижа, демонструючи клаптикові ансамблі, знаковий для модного дому твід, легкі квіткові сукні й не тільки.

Натхнена сонячними садами вілли Noailles, побудованої архітектором Робертом Малле-Стівенсом для меценатів Шарля і Марі-Лор де Ноай між 1923 і 1927 роками, колекція Chanel весна-літо — 2024 стала втіленням неймовірної французької природи, соковитих кольорів, літа та свободи. А модерністська архітектура вілли надихнула Віар на яскраві геометричні візерунки, асиметрію, печворк, а також смужки та клітинки на будь-який смак.

Підтримуючи по-справжньому літню атмосферу колекції, яка поєднала у собі розкіш та розслабленість, моделі з`являлися на подіумі у купальнику в парі з твідовою накидкою, у прозорих спідницях та повітряних сукнях. Окрасою колекції стали вишиті мотиви у вигляді фруктів та квітів, характерні для мальовничих натюрмортів. Доповнювали образи сонцезахисні окуляри, прикрашені золотими ланцюжками, та масивні прикраси.

Усі образи з показу — в нашій галереї.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали