ЗМІ заявили про гомосексуальні стосунки короля Чарльза ІІІ

Скандал у королівській родині

У Букінгемському палаці скандал. У ЗМІ з’явилася інформація про те, що король Чарльз ІІІ мав «приховані сексуальні зв’язки» із чоловіками. Про це написали у Globe Magazine.

Британська розвідка зібрала докази гомосексуальних пригод короля Чарльза III, які потрапили до ЗМІ та парламенту Великої Британії.

У журналі Globe Magazine, який спирається на секретне досьє, стверджується, що принц Чарльз став гомосексуалістом ще у школі-інтернаті. У виданні повідомляють, що представники монархії тиснуть на короля Чарльза III, аби він зрікся престолу та передав корону своєму синові принцу Вільяму, оскільки чутки про його таємне «гей-життя» з’являються і впливають на статус монархії.

Зокрема, стверджується, що протягом 60 років Чарльз перебував у гомосексуальних стосунках з різними партнерами. Інсайдери заявили, що колишня дружина короля, принцеса Діана, сказала їхнім синам, що Чарльз нібито зізнався, що зраджував їй з іншими чоловіками.

«Чарльза роками переслідували розмови про те, що він гей чи бісексуал, але ця скандальна інформація сколихнула монархію до основи. Антироялісти, очевидно, передали це членам британського парламенту, щоб підтримати їхню кампанію за скасування монархії», — зазначають у виданні.

Припускається, що інформацію про зв’язки із чоловіками поширили противники монархічної системи правління Британії заради того, щоб скасувати існуючу форму правління та позбавити Чарльза титулу короля.

Зазначається, що чутки про сексуальну орієнтацію Чарльза вирували десятиліттями. Анонімний друг королівської родини стверджував, що монарх нібито не міг знайти «відповідну» дружину, як того вимагала його мати, королева Єлизавета ІІ, і вважав, що йому пощастить знайти кохання із чоловіком.

У Букінгемському палаці назвали публікації на тему гомосексуальності короля спланованою кампанією зі скасування монархії.


Реклама

Популярные материалы

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до...


Як менше витрачати тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення...


Читайте також
Популярні матеріали