«Як звучить Україна»: музична карта Чернігова у новому тревел-шоу від подружжя Синельникових

Ексклюзивно для ELLE.UA

8 лютого на YouTube-каналі «УкрЮтубПроєкт» відбулася прем’єра нового музичного тревел-шоу «Як звучить Україна» — проєкту про особливе звучання міст України, який вигадало творче подружжя Наталія і Євген Синельникові. Мета шоу — передати через музику та окремі звуки унікальність кожного міста. 

Писатиме треки музикант та композитор Євген Філатов, який став ведучим шоу. У кожному місті він, використовуючи старовинні інструменти, записував окремі звуки, які потім використав під час створення фінальної мелодії. Першим містом з шести епізодів шоу «Як звучить Україна» став Чернігів — місто героїчного спротиву та сили, місто, яке є щитом. Не так давно на вулицях можна було почути звуки канонади та розривів від снарядів, але зараз люди вже повертаються до відносно спокійного життя. 

Композитор та ведучий Євген Філатов знайшов унікальне звучання Чернігова та записав ті самі звуки славного міста у різних локаціях. 

Чернігів

Річка Стрижень

Кожен мешканець Чернігова знає місце, яке відвідав Євген, але чи коли-небудь ловив себе на думці, що звук качки на річці може бути унікальним. Напевно, що ні. Місце, де люди відпочивають, де хочеться насолоджуватись життям та відкинути усі думки. Саме тут і був записаний крик качок для створення мелодії.

Дзвіниця Троїцького собору

Чернігів — місто храмів. Тут повсюди чутно магічні звуки дзвонів. Композитор Євген Філатов записав звуки дзвіниці, які передають ту духовну велич Чернігова.

Чернігів

Молодіжний Street Park

Так, саме молодь є ще одним символом, з яким асоціюється місто. Тому молодіжний парк і став локацією, де було записано декілька звуків, які здаються зовсім звичними, але водночас є особливими. Ви почуєте звуки катання на скейті та падіння з нього. Здивовані, як це можна передати? Дивіться прем’єрний випуск  «Як звучить Україна» та все зрозумієте.

Чернігів

Чернігівська пивоварня

Напевно, немає людини, яка б не знала про чернігівське пиво. Тому цю локацію точно не оминути. На жаль, зараз завод зруйнований, а територія вкрита уламками. Проте місце, яке відчуло на собі «визволення», все одно продовжує жити. Працівники тут намагаються усе розчистити та планують відбудовувати. І символічно, що саме на території пивоварні Євген Філатов записав звук сирени, який відомий кожному українцеві.

Будинок, де жив народний майстер музичних інструментів, музикант та музичний педагог Олександр Микитович Шльончик

Ця локація має значення не тільки для мешканців Чернігова, а й для сім’ї композитора Євгена Філатова. Адже Олександр Микитович є дідусем його дружини. Будинок наповнений музикою та творчістю. Тут є багато старовинних інструментів та світлин, завдяки яким історія оживає на наших очах. Звук старовинного піаніно, який ви почуєте у мелодії міста, записаний композитором у цьому будинку.

Чернігів

У повному випуску на вас чекає ще більше місць, де побував ведучий разом зі знімальною групою, та більше звуків. Ви станете учасниками цього магічного процесу створення мелодії. А головне — дізнаєтеся, як звучить Чернігів! 


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


Куди піти в січні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали