КУДА ПОЕХАТЬ КАТАТЬСЯ НА ЛЫЖАХ, ЧТОБЫ ЭТО БЫЛО...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

КАКИЕ БОТИЛЬОНЫ (И САПОГИ) НОСЯТ ЗНАМЕНИТОСТИ...

СЧАСТЬЕ В ЧИСТОМ ВИДЕ: В СЕТЬ ПОПАЛИ ДВА НОВЫХ...

ОТКРОВЕННЕЙ НЕКУДА: ЭМИЛИ РАТАКОВСКИ СОЗДАЛА...

Кого Соня Забуга врятувала від вильоту з проекту «Модель XL»

Надавши імунітет на тиждень

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Шостий випуск проекту «Модель XL», який вийшов учора на телеканалі «1+1», став одним із найемоційніших. Адже дівчатам довелося кардинально змінити імідж та показати всі свої таланти, аби потрапити в кліп до співака Поліграфа Шарікова (раніше відомого як Серьога).

Випробування почалися з салону краси. Не обійшлося без істерик: Катерині Ващук та Анні Верьовкіній відрізали довге волосся, а Наїну Одинець та Ірину Стішок перефарбували в неочікувані кольори.

Після цього дівчата відправилися до магазину підбирати одяг своїм конкуренткам. Готові образи та їх презентації оцінювали Андре Тан та редактор ELLE УКРАЇНА Соня Забуга (нагадаємо, що переможниця проекту прикрасить обкладинку цього журналу). Експертам найбільше сподобалася робота Катерини Хилинської, за що дівчина отримала імунітет тижня.

Однак справжні пристрасті почалися під час кастингу на кліп до пісні «Одинокая девушка хочет сальса». Дехто з дівчат підготував танець, дехто читав вірші, інші намагалися імпровізувати.

Найефектнішими стали номери Катерини Ващук, Анни Логвіної та Анни Верьовкіної. Повністю провалила завдання Наталка Петрик. А от Анна Резніченко (до речі, колишній стар-менеджер Наталі Могилевської) сама відмовилася від зйомок в кліпі, поступившись місцем іншій учасниці. Однак судді не повірили в щирість її намірів. Тому за результатами двох випробувань проект цього тижня покинули Анна Резніченко та Наїна Одинець.

А от перемогу за роль у кліпі Поліграфа Шарікова дісталася Катерині Ващук, яка шість років професійно займається танцями.