«Я ніколи тебе не забуду»: Метт Леблан присвятив зворушливий пост Меттью Перрі

Прощання з найкращим другом

Раптова смерть Меттью Перрі стала шоком для мільйонів його прихильників в усьому світі. Та ще більшим шоком вона стала для його близьких друзів і колег за культовим серіалом «Друзі». Раніше у своїй спільній заяві Кортні Кокс, Дженніфер Еністон, Ліза Кудроу, Метт Леблан і Девід Швіммер зізналися, що їм потрібен час для того, аби оплакати та пережити цю втрату. Перший особистий пост, присвячений Перрі, після довгої паузи у своєму Instagram-акаунті опублікував Метт Леблан.

«Меттью. З важким серцем прощаюся. Час, який ми провели разом, чесно кажучи, є одним з найулюбленіших у моєму житті. Для мене було честю ділити з тобою сцену і називати тебе своїм другом. Я завжди буду усміхатися, коли думатиму про тебе, і я ніколи тебе не забуду. Ніколи. Розправляй крила і лети, брате, ти нарешті вільний. З любов`ю. І гадаю, ти залишиш собі 20 баксів, які ти мені винен», — написав Леблан.

До зворушливого тексту Метт додав добірку кадрів із «Друзів», на яких можна побачити нерозлучних друзів Джої (Метт Леблан) та Чендлера (Меттью Перрі).

Пізніше публікацію, присвячену Меттью Перрі, зробила у своєму Instagram-акаунті й Кортні Кокс, яка виконала в серіалі «Друзі» роль дружини Чендлера Моніки.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали