«Потрібен час, щоб пережити цю втрату»: Кортні Кокс, Дженніфер Еністон та інші зірки серіалу «Друзі» відреагували на смерть Меттью Перрі

У спільній заяві

У суботу, 28 жовтня, у віці 54 років пішов із життя Меттью Перрі — актор культового серіалу «Друзі», який зіграв у шоу роль Чендлера Бінга. Колеги актора за серіалом і водночас його близькі друзі — Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт Леблан та Девід Швіммер — вперше відреагували на трагічну новину лише через два дні, пояснивши це тим, що їм потрібен час, аби пережити цю втрату.

«Ми всі спустошені втратою Меттью. Ми були більше, ніж просто колегами зі знімань. Ми сім`я. Нам так багато треба сказати, але просто зараз нам потрібен час, щоб оплакати та пережити цю незбагненну втрату. Згодом ми зможемо сказати більше. На цю мить наші думки та наша любов з родиною Метті, його друзями та всіма, хто любив його у всьому світі», — прокоментували актори.

Нагадаємо, Меттью Перрі знайшли мертвим у його будинку поблизу Лос-Анджелеса. Як розповіли оперативні служби, в актора зупинилося серце, коли той перебував у джакузі на задньому подвір’ї свого дому.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали