Зірка серіалу «Друзі» Меттью Перрі помер у віці 54 років

Серця фанатів розбиті

У суботу, 28 жовтня, світ кіно й телебачення сколихнула новина про смерть зірки серіалу «Друзі», виконавця ролі Чендлера — Меттью Перрі. 54-річного актора знайшли мертвим у джакузі в його будинку в Лос-Анджелесі, про це повідомляє TMZ. Джерела поділилися з виданням, що Меттью повернувся додому з гри у піклбол і доручив своєму асистенту виконати завдання. Коли помічник повернувся приблизно за 2 години, він помітив, що актор не відповідає, й зателефонував у службу 911.

Меттью Перрі

Журналісти також додають, що на місці смерті Меттью Перрі не виявили слідів насильства або наркотиків. Зазначається, що актор тривалий час боровся з залежністю від опіоїдів і алкоголю — про це він розповідав у своїх мемуарах.

На смерть Меттью Перрі відреагувало чимало знаменитостей, зокрема режисер 15 епізодів серіалу «Друзі» Джеймс Берроуз, виконавиця ролі Кеті — дівчини, в яку був закоханий Чендлер, — Пейджет Брюстер, а також акторка Віола Девіс і співачка Адель. Остання зробила це під час свого концерту в Лас-Вегасі.

«Він так відкрито боровся зі своїми залежностями, я вважаю його неймовірно, неймовірно хоробрим. Я просто хочу сказати, наскільки я люблю те, що він зробив для нас усіх», — заявила зі сцени Адель.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали