Вікторія Бекхем зізналася, як на неї вплинули чутки про зраду Девіда

Найскладніший період у житті подружжя

Вікторія і Девід Бекхем — одна з найбільш обожнюваних громадськістю пар. Захоплення викликають їхні couple-образи, ніжні звернення одне до одного в соціальних мережах, обійми на публіці та довгі роки, прожиті разом. Однак чорні смуги бувають і у них. Напередодні у Лондоні відбулася премʼєра документального фільму «Бекхем» про життя та карʼєру відомого спортсмена. Автори проєкту торкнулися й складного періоду для Вікторії та Девіда — років проживання чоловіка в Іспанії.

Вікторія і Девід Бекхем

У 2003 році Девід Бекхем перейшов у клуб «Реал Мадрид» і переїхав до Іспанії, залишивши Вікторію з двома синами у Лондоні. Тоді ж виникли чутки, що Девід зраджує дружину зі своєю асистенткою Ребеккою Лус. Про це повідомляє видання Daily Mail.

«Це був найважчий період для нас. Тому що було відчуття, що весь світ проти нас. Та ось у чому річ: ми були один проти одного, якщо бути чесним. До Мадриду іноді здавалося, що ми проти всіх, але ми були разом, ми були пов’язані, ми мали одне одного. Але в період Іспанії, у нас не було відчуття, що ми були один з одним. І це сумно. Я навіть не можу сказати, як це було важко. І як це вплинуло на мене», — поділилася Вікторія.

Вікторія і Девід Бекхем

Девід додав, що йому не здавалося, що вони втрачають один одного — він відчував, що вони тонуть.

«Чесно кажучи, я не знаю, як ми через це пройшли. Вікторія для мене все, бачити, що їй боляче, було неймовірно важко, але ми борці, і в той час нам потрібно було боротися один за одного, нам потрібно було боротися за нашу сім`ю».

Криза спонукала Вікторію Бекхем переїхати до Мадрида, де вони з Девідом купили будинок вартістю 3 мільйони фунтів стерлінгів. Пізніше в Іспанії дизайнерка народила третього сина Круза, якому зараз 18 років.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Що подивитися: 5 захопливих детективів на Netflix


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Читайте також
Популярні матеріали