КАК ЗАЩИТИТЬ СЕБЯ ОТ СТРЕССА И НЕБЛАГОПРИЯТНОЙ...

3 ОБУВНЫХ ТРЕНДА, КОТОРЫЕ ТРАНСФОРМИРУЮТ ЛЮБОЙ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 НЕБАНАЛЬНЫХ ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНА...

ЛИЧНЫЙ ОПЫТ: ЧТО ТАКОЕ ИНТУИТИВНОЕ ПИТАНИЕ И...

Іванка Трамп заявила, що в неї «найтяжча робота в світі»

Вся правда про життя публічної персони

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
4 5 15

Бути родичем великої зірки чи посадовця – випробування не з найлегших. Особливо, якщо твій чоловік або батько – президент такої країни, як Сполучені Штати Америки. Не так давно Меланія Трамп вперше поскаржилася на публічну травлю, назвавши себе «найзацькованішою людиною». Син чинного президента, Дональд-молодший, також неодноразово заявляв, що зазнавав «найгіршого осуду, ніж будь-хто інший в світі». Тепер черга дійшла і до молодшої доньки американського лідера.

На днях Іванка, яка заради посади радника президента США (до речі, на безкоштовній основі) закрила іменний бренд одягу, заміняла батька на офіційній вечері у Вашингтоні. Там, за даними видання Washington Post, вона в пориві хвилинної слабкості дозволила собі поскаржитися на життя.

«Преса з іронією ставиться до того, що я від народження маю більші привілеї, думаю, що люди не потребують фінансової допомоги від уряду. Начебто бути донькою Дональда Трампа – не найтяжча робота в світі», – заявила Іванка.

І хоча заява прозвучала в дещо іронічній формі (за даними журналістів, залом розкотився тихий сміх), ми Іванці точно не заздримо. Адже бути донькою президента – складно, а такого ексцентричного, як Дональд Трамп – поготів.